Adriana Lima'nın Metin Hara ile yaşadığı ilişki günlerce magazin gündemini meşgul etmişti. Bir yılı aşkın süre birlikte olan çift, sürpriz bir şekilde ilişkilerini noktalamıştı.

metin hara adriana lima

Metin Hara'nın mesleği,eğitimi ve Adriana ile yaşadığı ilişki için her gün ayrı iddialar ortaya atılmıştı.  O dönem kendisine yönelik eleştirilerden yorulan Metin Hara, soluğu savcılıkta aldı. 

Karsu Dönmez, yabancı sevgilisiyle evleniyor! Kına gecesini paylaştı Karsu Dönmez, yabancı sevgilisiyle evleniyor! Kına gecesini paylaştı

"BÜYÜCÜ GİBİ GÖSTERİLİYORUM"

 Hara, dilekçesinde; yaşadığı aşk ilişkileriyle ilgili yorumların özel hayatın gizliliğini ihlal ettiğini, diploması olmadığı halde hasta tedavi ediyormuş gibi gösterilip 'büyücü, efsuncu' gibi benzetmelerin kendisini toplum önünde küçük düşürdüğünü, aşağılandığını ve psikolojik çöküntü yaşadığını vurgulayıp bu haber ve içeriklerin engellenmesini talep etti.

metin hara adriana lima

"HİCİV YAPTIM" 

Savcılık olayla ilgili takipsizlik kararı verdi. Ancak Hara karara itiraz etti. Anadolu 2. Sulh Ceza Hakimliği, takipsizlik kararını kaldırdı. Yapılan yeni soruşturma sonrası sosyal medya üzerinden Hara ile ilgili yorumlar yapan kişinin Pelin Olgun olduğu tespit edildi.

pelin ongun

Olgun ise ifadesinde "Hara ilişkilerini kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Sürekli magazinde yer alan birinin bazen sert de olsa hicivleri kabul etmesi gerekir" dedi. Savcılığın, Hara'nın ve Pelin Olgun'un ifadelerinin ardından vereceği karar merak konusu oldu.  

Editör: TE Bilişim