Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi! Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi!

Survivor 2024 yepyeni konseptiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Acun Ilıcalı  önümüzdeki sezonda SMS olmayacağını duyurmuş, yalnızca hız ve gücün yer alacağının altını çizmişti. Geçtiğimiz sezonda All Star formatıyla karşımıza çıkan Survivor’ın önümüzdeki sezon kadrosu ise merakla bekleniyordu.

survivor

Henüz yarışmanın başlamasına aylar olmasına rağmen, Acun Ilıcalı Survivor kadrosunu duyurmaya başladı.Survivor 2024 kadrosunda birbirinden hırslı ve bir o kadar da ünlü isimlerin yarışması bekleniyor.Survivor 2024'ün kadrosuna dahil olan yeni isim, Hakan Hatipoğlu oldu.

acun ılıcalı

Acun Ilıcalı, Survivor yorumcusu Hakan Hatipoğlu'nun yarışmaya katılacağını şu sözlerle duyurdu;'Yıllardır başarıyla Survivor'ı yorumlayan Hakan, Survivor All Star performansı açıkladığımızda 'Ben de orada olmalıyım.' dedi ve biz de seve seve kabul ettik. Yorumlarının hayranı olduğum Hakan'ın parkurlardaki performansını merakla bekliyorum ama şu bir gerçek ki Hakan Hatipoğlu Survivor’a renk katacak.'

hakan hatipoğlu

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hatipoğlu ise 'Tarihi bir Survivor olacak. Herkes elinden geleni yapacaktır. Bambaşka bir Hakan olacak buna eminim ve hazırım. Sadece Turabi olmadan bir yanım eksik kalacak. Onunla rekabet benim için hep çok değerliydi. Heyecanla Survivor’ı bekliyorum.' açıklamasında bulundu.