Acun Ilıcalı'nın yükselişi devam ediyor. Muhabirlikten medya patronluğuna yükselen Acun Ilıcalı şimdi de futbol da patron olmaya hazırlanıyor. CNN Türk'e konuşan Acun, "Avrupa'dan bir kulüp satın almayı düşünüyorum" açıklaması yaptı.

İŞTE ACUN ILICALI'NIN SURVİVOR ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER VE DİĞER SPOR BAŞLIKLARI HAKKINDA YAPTIĞI ÇARPICI AÇIKLAMALAR

ALEX'İ GÖRMEK İSTEMEM!

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Alex De Souza'yı görmek istemem. Alex, rahat keyfine düşkün biri adada mücadele edecek azmi yok. Buraların adamı değil. Alex'i yarışmada görmek istemem. Bizim yarışmada mücadeleci hırslı bir ruh ancak kazanabilir. İlhan Mansız'a baktığın zaman hırslı mücadeleci olduğunu görüyorsun. Hem Alex'in Türkçe'si de zayıf. Zaten her futbolcuyu da adaya çağırmıyoruz.

MESUT ÖZİL İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM

Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye gelmesini arzu ederim. Kendisinin kulübüyle daha bir yıllık sözleşmesi var sonrasında bakarız. O zaman Fenerbahçe yolunun açılacağını düşünüyorum. Mesut'a Fenerbahçe formasını giydirmek için elimden geleni yaparım. Fenerbahçe iyi bir sezon geçirmedi şu anda ekonomik olarak da çok iyi değil. Mesut konusunda ne söylesem gazetelerde manşet televizyonlarda haber oluyor.

KULÜP SATIN ALMAK İSTİYORUM

Geriye baktığımızda hayatımda hiç başarısız olmadığımı söyleyebilirim. Yöneticilik patronluk benim için kolay şeyler değil. Mevcut işlerimi bırakmam gerekir ama Avrupa'dan bir kulüp satın almak istiyorum şu an hangi kulüp olduğunu söyleyemem ama. 

HERKES TARAFINDAN SEVİLİYORUM

Türkiye'de beni herkes sever. Spor camiası ile aram hep iyi olmuştur. Fenerbahçe taraftarı olmam diğerleri için sorun değil. Milli maç vardı Galatasaray'ın stadında. Bir anda binlerce Galatasaraylı taraftarın arasında kaldım. Çok iyi karşılandım. UEFA finalinde de Galatasaray'a stadyumdan destek verdim. Benim tüm takımlar ve taraftarlarıyla aram çok iyidir. Trabzonspor taraftarıyla da maç izledim. Bu işte yenmek de var yenilmek de.

FENERBAHÇE'Yİ ZOR DURUMDA BIRAKMAM

Fenerbahçe'nin başına teknik olarak kim gelsin diye sorarsanız aslında aslında kafamda bir isim var ama bu yönetimin kararı. Onlar kulübe en doğru ismi bulup getirecektir. Bu konuda Fenerbahçe yönetimini zor durumda bırakmak istemem.

EMRE BELÖZOĞLU'NUN FUTBOLU BIRAKMASI BÜYÜK KAYIP

Barış Alper Yılmaz "Adam Kalmadı" diyen Hafsanur Sancaktutan'ı stalkladı Barış Alper Yılmaz "Adam Kalmadı" diyen Hafsanur Sancaktutan'ı stalkladı

Emre Belözoğlu benim tanıdığım en iyi Türk futbolculardan. Sahadaki performansını ve azmini herkes gördü takdir ediyor. Futbolu bırakması çok büyük kayıp ama profesyonel kariyerine Fenerbahçe'de devam edeceğini düşünüyorum.

ARDA TÜRKİYE'NİN EN MEŞHUR FUTBOLCUSU

Arda Turan Türkiye'nin en kariyerli futbolcusu bence. Sahalara yeniden dönmese de olur. Efsane olarak kalmaya devam edecektir.

LİGLERİN BAŞLAYACAĞINI SANMIYORUM

Süper Lig'in yeniden başlamasını çok mümkün görmüyorum. Ben Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in yerinde olmak istemezdim. Ama eğer Başkan ben olsam ligleri 1 Ağustos'ta başlatırım, 10 Eylül'de bitirirdim. 3 Hafta ara verip sonra da yeni sezonu başlatırdım.

AYAK TENİSİNDE EN İYİSİ BENİM!

Emre Belözoğlu, Arda Turan ve ben ayak tenisinde çok iyi bir takım oluruz. Bu üçlüye isteyen rakip gelebilir. Ben ayak tenisinde futbolcu seviyesinde değilim. Ama futbolcu olmayan seviyesinde de en iyisiyim.

Editör: TE Bilişim