Evliliklerindeki sorunların üstesinden gelen ve verdikleri ortak konserlerle birbirlerine destek olmaya devam eden Beyonce ve Jay-Z çifti, müzik dünyasının gelmiş geçmiş en güçlü çifti olarak kabul ediliyor.

BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını! BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını!

beyonce2Jaz Z, sadece kendi müziğiyle değil kurduğu yapım şirketiyle ve bu şirketin piyasaya sürdüğü albümlerle adeta para basmaya devam ediyor.

Son albümü Renaissance ile satış rekorları kıran ve bu ayın başında dünya turnesine çıkan Beyonce'nin de da eşinden aşağı kalır bir yanı yok.

beyonceJaz Z 1 milyar 500 milyon dolarlık servetiyle gösteri dünyasının en zengin birkaç isminden biri.

Beyonce’un da tahmini kişisel servetinin 500 milyon dolardan fazla olduğu sanılıyor. Böyle bir serveti birlikte idare eden çift elbette sık sık kârlı yatırımlar yapıyorlar ve en sevdikleri şeylerden biri de kendilerine ABD’nin ve dünyanın çeşitli yelerinde değeri dudak uçuklatan mülkler almak.

beyonve ev4Ünlü çiftimiz geçtiğimiz günlerde Malibu sahilinde, Pasifik Okyanusu’na cepheli bir ev daha satın aldılar ve sahip oldukları mülklerin toplam değerini de katlamış oldular.

Yapımı 15 yıl süren ve 100 milyon dolarlık krediler kullanılarak inşa edilen ev,  Beyonce ve Jaz Z çiftine tam 200 milyon dolara satıldı.

beyonve ev3Bu fiyatla ev, California eyaletinde satılmış en pahalı ev oldu.

Üstelik ev sadece California’nın en pahalı evi değil ABD tarihinde satılmış en pahalı ikinci ev olma özelliğini de taşıyor.

beyonve ev2