Tina Gonzalez isimli kadın gardiyan ve İlişkiye girdiği mahkum arasındaki skandalın patlak vermesi yetkililerin bir erkek mahkûma cep telefonu verildiğinin ve bir infaz memuruyla cinsel ilişkiye girdiğinin öğrenilmesinin ardından oldu.

Mahkumlara kaçak yollarla uyuşturucu ve cep telefonu getirdiği tespit edilen Tina Gonzalez tutuklandı.

tina gonzalez

PANTALONUNU KESEREK MAHKUMLA İLİŞKİ YAŞADI

Cezaevi yetkilisi Steve McComas, Tina'nın mahkumla pantolonun keserek ilişkiye girerek mesleğe başlamadan önce yaptığı yemine ihanet ettiğini, böyle bir şeyi ancak akıldan mahrum bir kişinin yapabileceğini söyledi.

Ürdün Veliaht Prensi Al Hussein bin Abdullah ile Rajwa Al Seif evlendi! Görkemli düğüne bakın kimler katıldı Ürdün Veliaht Prensi Al Hussein bin Abdullah ile Rajwa Al Seif evlendi! Görkemli düğüne bakın kimler katıldı

Gonzalez'in amiri Şerif Yardımcısı Steve McComas, Tina Gonzalez'İn mahkûmlarla yapmanın yanı sıra, mahkûmların elinde potansiyel bir silah olan ustura da sağladığını açıkladı. Ayrıca Gonzalez, memurların belirli bir mahkûmun hücresini ne zaman teftiş edecekleri gibi içeriden bilgi vermekle de suçlandı. McComas, Gonzalez ve davranışları hakkında "iğrenç şeyler" gördüğünü ve duyduğunu söyledi. Duruşma sırasında McComas, Gonzalez'in 11 kişi tarafından izlendiğinin farkındayken bir mahkumla yaptığını söyledi.

tina gonzalez

"YAPTIKLARIYLA ÖVÜNÜYORDU"

Steve McComas ayrıca Gonzalez'in kendisini sorumlu hissedeceğini ve yakalandıktan sonra biraz pişmanlık göstereceğini umduğunu da açıkladı. McComas, durumun hiç de sandığıo gibi olmadığını şu sözlerle açıkladı: Ancak böyle bir şey olmadı ve Gonzalez mahkumları onlarla telefonda yapmaları için aramaya devam etti ve ayrıca suçlarıyla övündü. İhanet ettiği bir yemin etti ve bunu yaparak iş arkadaşlarının hayatını tehlikeye attı. Ama pişmanlık göstermedi. Sürekli olarak söz konusu mahkûmu arayıp cinsel içerikli konuşmalar yapıyor ve işlediği suçlar hakkında övünüyor" dedi.

tina gonzalez