Aşklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Hande Erçel ve Hakan Sabancı 9 aylık aşklarında adeta dünyayı turladı. Fransa ve Kuzey Işıkları tatilinin ardından İtalya'nın Milano şehrinde Coldplay konserine giden çift, buradan Portofino'ya geçmişti.

ÖZEL HABER: Platonik aşka ilk yorum ÖZEL HABER: Platonik aşka ilk yorum

Son olarak Amerika'nın New York kentinde olan Hande Erçel ve Hakan Sabancı, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekti.

Çapkınlıklarıyla bilinen iş insanıyla ülke ülke dolaşan Hande Erçel yaptığı yüklü alışverişin faturasını ise sevgilisine ödetmişti.

Paris, Finlandiya, Danimarka, Milano, Floransa, Cannes, Portofino, Yunan adalarına ve New York'u gezen Hande Erçel ile Hakan Sabancı'nın 9 aylık aşk tatilinin maliyeti ise dudak uçuklattı.

Sabah yazarı Bülent Cankurt bugünkü köşe yazısında, ikilinin harcamalarını kaleme aldı. İşte o yazı...

"Dün gittiğim restoranda, arka masamda oturanların, Hande Erçel'in New York'ta kışlık gardırobunu düzdüğü, faturayı da Hakan Sabancı'nın ödediği haberimi konuştuklarını duyunca kulak kesildim.

Benim haberimle birlikte, aşıkların basına yansıyan tatillerini sıralayıp 'Hakan Sabancı bu tatiller için en az 30 milyon lira harcamıştır' dediler.

Turizmci olduklarını sandığım grubun, 9 aylık Hande Erçel aşkının Hakan Sabancı'ya maliyetini, 30 milyon lira olarak hesaplamasına şaşırdım ve "O kadar değildir" dedim!"

Editör: İlayda Dülger