Baba, Yaralı Yüz, Büyük Hesaplaşma gibi filmlerle tanınan 83 yaşındaki oyuncu Al Pacino'nun sevgilisinin hamile kaldığı haberi kısa sürede dünya medyasında yer aldı. Ünlü aktörün 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah'la birlikte bebekleri için geri sayıma başladıkları duyuldu.

Yakınları Noor'un para avcısı olduğunu iddia etti
TZM'nin haberine göre Al Pacino, 'herhangi birini hamile bırakabileceğine inanmadığı için' DNA testi talep etti. Aynı haberde Pacino'nun çevresindekilerin de 29 yaşındaki sevgilisinin 'para avcısı' olduğunu söyledikleri ve yıllardır Pacino'dan bebek istediği ileri sürüldü.

83 yaşında baba olacağını öğrenen Al Pacino, DNA testi talep etti

ÖZEL HABER: Damla Can yapımcıların radarında! ÖZEL HABER: Damla Can yapımcıların radarında!

Pacino'nun, 'bir erkeğin bir kadını hamile bırakmasını engelleyen tıbbi sorunlar' nedeniyle çocuğun kendisinden olduğuna inanmadığı, ikilinin uzun süre önce ayrıldığını ve hamilelik haberini iki ay önce öğrendiği iddia edildi.

4'üncü çocuğu olacak
Aynı haberde 29 yaşındaki Noor'un, Pacino'nun talebiyle DNA testini kabul ettiği ve bebeğin babasının Al Pacino olduğunun yapılan testle doğrulandığı bilgisi yer aldı. Yeni doğacak bebek, Al Pacino'nun 33 yaşındaki kızı Julie ve 22 yaşındaki ikizleri Olivia ve Anton'dan sonra dördüncü çocuğu olacak.

83 yaşında baba olacağını öğrenen Al Pacino, DNA testi talep etti