Belçika'da Juliette Bernelle isimli Fransız kadın, koronavirüs önlemlerini hiçe sayıp doğum günü için 60 kişilik grup  partisi düzenledi.

fransız grup seks partisi

kiralayan kadın, misafirlerine de cinsel ilişkiye girmeleri için para ödedi. Partiye baskın yapan polis toplamda 20 bin euro ceza kesti.

Luxembourg şehrinin Saint-Mard Bölgesi'nde korona hastalarının tedavi edildiği şehir hastanesinin hemen karşısında kiralanan bir evde yapılan 60 kişilik cinsel ilişki partisine polis baskın yaptı.

grup sex

AİLEYE KİRALADIĞINI ZANNEDİYORMUŞ

Polis, yaptığı açıklamada partinin Fransız bir kadının doğum günü için düzenlendiğini, davetliler haricinde eve da çağrıldığını söyledi.

Evin sahibi ise olaydan haberi olmadığını ve evi dört kişilik aile olduklarını söyleyen bir çifte kiraladığını söyledi.

seks partisi

MİSAFİRLERE DE CİNSEL İLİŞKİYE GİRMELERİ İÇİN ÖDEME YAPTI

Doğum günü olan kadın, ların yanı sıra eve partiye katılan diğer misafirlere de cinsel ilişkiye girmeleri için para ödedi. Doğum günü için partisi düzenleyen Juliette Bernelle "Özel mülkümde bana karşı yetkililerin yaptığı saygısızlıktır. Kendi evimde istediğim gibi doğum günü kutlayamayacaksam özgür olmanın ne anlamı var" sözleriyle yaptıklarını savundu.

Partiye katılanlara toplamda 20.000 Euro para cezası verildi.

seks partisi belçika

BİR PARLAMENTO ÜYESİ PARTİDE BASILMIŞTI

Belediye başkanı Francois Culot, virüsün yayılmasını engellemek için bölgede sıkı önlemler aldıklarını ve insanların bu şekilde davranmasının asla kabul edilemez olduğunu söyledi.

grup seks partisi

Geçen ay da Belçika'da polis 20 kişilik bir eşcinsellik partisine baskın yapmıştı. Partiye katılan kişiler arasında olan Avrupa Parlementosu üyesi Jozsef Szajer görevinden istifa etmişti.

seksi kadın kırbaç

Alaçatı'da yeni konsept Alaçatı'da yeni konsept

Editör: TE Bilişim