Alişan değerinin 30 milyon TL olduğu tahmin edilen Ulus'taki evinin tapusunu yeğenlerinin üzerine yaptığı ve yengesine 2 milyon TL değerinde otomobil aldığı iddia edildi.
 

2. Sayfa adlı programa telefonla bağlanan Alişan, konuya açıklık getirdi. İddiaları net bir dille yalanlayan ünlü türkücü, şunları söyledi: "Böyle bir şey yok. Benim ağzımdan çıkmayan, doğru olmayan, yalan yanlış bir sürü haber çıkıyor.

Ben yalanlamaktan bıktım. Bu nereden çıktı şimdi durup dururken? Benim kardeşimin eşi ve çocukları hala aynı evlerinde Selçuk yaşıyormuş gibi yaşamlarına devam ediyorlar

Benim 30 Milyon TL'lik evim yok. Araba iddiası da yalan. Kasten yapılmış bir haber olarak düşünüyorum. Bizi yıpratmak için..."

Ünlü türkücü, "Buse ile evliliğinize zarar mı veriyor böyle haberler?" sorusuna da şöyle karşılık verdi: "Ben şu an bu haberi senden duydum. Böyle bir şeyin olmadığını herkes bildiği için zaten zarar vermez, kimse inanmaz"

Yeğenleri için her şeyi yapabileceğini sözlerine ekleyen Alişan, maddi nedenlerle Buse Varol ile arasının açılmasının söz konusu olmadığını söyledi.

80 yaşında evlenebilirim 80 yaşında evlenebilirim

Alişan, son olarak şu ifadeleri kullandı: "Ben ailem için çalışıp kazanıyorum. Daha önce de söyledim benim iki değil artık dört evladım var.

Onları kendi evlatlarımdan hiçbir zaman ayırt etmedim, hiçbir zamanda ayırt etmeyeceğim. Elimden gelirse böyle bir şey tabi ki yaparım"