Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın 27 yıllık evliliği bitiren duruşma bugün Beykoz Adliyesi'nde görüldü.

Beykoz 1. Aile Mahkemesinde 13.55'deki duruşmaya çift el ele geldi.

mehmet arzum1

Adliyeye gelen çifte gazetecilerin boşanma davanıza el ele geldiniz sorusu üzerine Arzum Onan, "Arkadaşlar çok hassas bir konu" dedi.

Kararını açıklayan mahkeme Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un boşanmasına karar verdi. Böylelikle 27 yıllık evlilik 10 dakika süren duruşma sonunda bitti.

Duruşma sonrasında psikolojik şiddet iddialarının sorulması üzerine Mehmet Aslantuğ 'Aşk olsun' şeklinde cevap verdi. 

mehmet arzum2

Sanat dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ’un evliliğinde kara bulutların dolaştığı iddia edilmişti.

Çiftin boşanacakları yönündeki iddialar magazin basınına bomba gibi düşmüştü. 

Yollarını ayırma kararı alan çiftten Onan, yaptığı açıklamayla kötü haberi duyurdu. 

ÖZEL HABER: Düello yarışı çok etkiledi ÖZEL HABER: Düello yarışı çok etkiledi

mehmet arzumMehmet Aslantuğ'dan psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanacağı ileri sürülen Arzum Onan, iddiaları yalanlayarak 29 Mayıs’ta boşanacakları haberini verdi. 

“BOŞANMAYI TALEP EDEN MEHMET OLDU”
Onan, sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik. 29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu yalan iddialar alenen kötü niyet barındırmakta, amaçlı yapılmaktadır. Daha önce de paylaştığım üzere; zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, saygımızı, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek! Sevgiyle, sükunetle…” ifadelerine yer verdi. 

Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan çiftinden kötü haber2

“HER ŞEY İÇİN MİNNETTARIM”
Eşinin paylaşımına yorum yapan Aslantuğ ise “Erkeksiniz; ya da kadın, elinizi tutan da kadın; ya da erkek, hiç fark etmez. Dönüp iyice bir daha bakın. Ya değer aşılar; ya da değer aşındırır! Hayatımıza kattığın her şey için minnettarım” dedi.

Arzum Onan'dan yorgunluk açıklaması2