Magazin dünyasının örnek çiftlerinden biri olan Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ, geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi'ne el ele gelerek anlaşmalı olarak tek celsede 27 yıllık evliliğini bitirmesiyle magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. İkilinin boşanma sebebi hakkında ortaya birçok iddia atılsa da eski eşler hepsini yalanlamıştı ancak Arzum Onan, boşanma isteğinin Mehmet Aslantuğ’dan geldiğini açıklamıştı.

Farah Zeynep Abdullah, detoks kampında! Farah Zeynep Abdullah, detoks kampında!

27 yıllık eşi Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ ayrılığı çabuk atlattı! Gözde Akpınar ile aşk mı yaşıyor?

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; şimdi yeni duyduğum bir iddia, Arzum Onan’ın söylediğiyle örtüşüyor. Duyduğuma göre Mehmet Aslantuğ, iş kadını Gözde Akpınar’la yakınlaşmış. Akpınar, babasından devraldığı ve büyüttüğü Filli Boya’yı Japonlara satmasıyla ünlenmiş, sonrasında da dijital platform Gain’i kurmuştu. Burayı da güçlü bir marka haline getiren başarılı iş kadını, haziran başında Gain’i, Rams Türkiye Grubu’na satmıştı.

27 yıllık eşi Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ ayrılığı çabuk atlattı! Gözde Akpınar ile aşk mı yaşıyor?

Aldığım duyumlara göre Mehmet Aslantuğ, arkadaş ortamında tanıştığı Gözde Akpınar’dan etkilenmiş ve tanışıklık kısa sürede arkadaşlığa dönüşmüş. İkilinin arasındaki duygular, arkadaşlıktan öteye gider ve sevgili olurlar mı? Her ikisi de deniz, tekne, Göcek sevdalısı... Bakalım zaman ne gösterecek?