Şarkıcı Melike Şahin sessiz sedasız evlendi! Evlendiğini bakın nasıl duyurdu Şarkıcı Melike Şahin sessiz sedasız evlendi! Evlendiğini bakın nasıl duyurdu

Talat Bulut, Akın Akınözü ve İlayda Çevik'in başrollerinde yer aldığı Tuzak dizisi de yeni sezonun merakla beklenen yapımlarından olan. Tuzak dizisi hazırlıkları devam ederken Netflix'te büyük ses getirmiş olan Zeytin Ağacı dizisinden Tuzak'a bomba transfer yapıldı.

Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı "Tuzak" dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Fabrika Yapım ile Acun Medya'nın beraber çekeceği dizide Talat Bulut, Akın Akınözü ve İlayda Çevik'in oynayacağı ortaya çıkmıştı. Aytaç Çiçek'in yöneteceği dizide çok etkileyici bir intikam öyküsü ekrana taşınacak. Talat Bulut'un "Aslan", Akın Akınözü'nün "Umut" ve İlayda Çevik'in "Luna" karakterine hayat vereceği dizide başrol kadın oyuncu "Çiçek" rolüne hayat verecek oyuncu henüz netleşmedi.

Zeytin Ağacı dizisinden Tuzak'a bomba oyuncu transferi

RIZA KOCAOĞLU TUZAK KADROSUNA DAHİL OLDU

Son olarak Netfilix'in en çok izlenen dizileri arasında yer alan Zeytin Ağacı ile izleyici karşısına çıkmış olan Rıza Kocaoğlu Tuzak'ın yeni oyuncusu oldu. Kocaoğlu merakla beklenen dizide "Güven" rolüne hayat verecek.

Zeytin Ağacı dizisinden Tuzak'a bomba oyuncu transferi