Kenan İmirzalıoğlu ile başrolleri paylaştığı Deli Yürek dizisiyle geniş kitlelere ulaşan Zeynep Tokuş, şimdilerde kameralardan uzak sakin bir hayat yaşıyor. 2011 yılında üniversite aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlendikten sonra televizyon dünyasına veda eden Tokuş, kariyerine yoga eğitmeni olarak devam ediyor.

Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz

Zeynep Tokuş hem denize girdi hem yoga yaptı

"HİÇBİR ŞEY ÖYLE BİR GÜNDE OLMUYOR"

Tokuş, bu süreçte harcadığı çabayı da takipçileriyle paylaşmıştı. 44 yaşındaki Zeynep Tokuş, şunları söylemişti; "İnanın hiçbir şey öyle bir günde olmuyor... Meyve ağacı misal; emek istiyor, su istiyor, güneş istiyor, budanmak istiyor, her şeyden önemlisi zaman istiyor olgunlaşıp meyve vermek için." "Nihayetinde bir küçücük tohum her bir meyvesinin içinde de tohum barındıran bir meyve ağacına dönüyor mü dönüyor."

Zeynep Tokuş hem denize girdi hem yoga yaptı

"Mesela bugüne kadar pratiğimde yüzlerce kez düştüm. Hatta bugün bile kaç kere düştüm bilmiyorum... Ama yeni şeyler denedim ve denemeye devam edeceğim inşallah. Her düşüşüm beni bir başka yere taşıyacak ve ben böyle büyüyeceğim, öğreneceğim gelişeceğim, meyve vereceğim. Yürümeye devam, yolculuğun tadını çıkar." 

"MUTLU EDECEK ROLLER GELİRSE DEĞERLENDİRECEĞİM"

Zeynep Tokuş, geçtiğimiz aylarda Arnavutköy'de bir mekanda arkadaşı ile sohbet ederken görüntülenmişti. Tokuş, oyunculuğa devam edeceğinin müjdesini vermişti:

Bir süre İstanbul'da olacağım. Aşkın Kıyameti adlı filmde yoga hocası olarak yer almıştım. Oyunculuktan koptum diyemem ara ara beni mutlu edecek roller gelirse değerlendireceğim. 

Zeynep Tokuş hem denize girdi hem yoga yaptı

"MİNNETTARIM"

1998 Türkiye Güzeli Zeynep Tokuş hafta sonunu Antalya Kaş’ta geçirdi. Düzenlediği yoga kampında eğitim veren Tokuş, “Kışa girerken bu cennet vatanda, denizin tadını çıkarabildiğimiz, mis gibi kokusunu doya doya içimize çekebildiğimiz için minnettarım” dedi. Tokuş, sosyal medya hesabından da kamptan karelerini yayınladı. Hem denize giren hem de yoga yapan Tokuş'a yorum ve beğeni yağdı.