Emir Sarıgül, Sibel Can'la beraber tatil yaptığı iddialarını yalanlamıştı ancak ikilinin fotoğrafları ortaya çıktı. Tv100, Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın birlikte tatilde olduğu fotoğrafı paylaştı.

TV100'ün haberine göre ünlü şarkıcı Sibel Can ile Emir Sarıgül'ün birlikte olduğu iddiaları magazin dünyasına bomba gibi düştü. Emir Sarıgül eşinden ayrıldıktan sonra sunucu Buket Aydın'la birlikte olmuştu, ancak iki isim yollarını ayırdı.

Tam kapanma günlerinde Buket Aydın soluğu Bodrum'da alırken, Emir Sarıgül ise Marmaris'e gitmişti. 

TARAFLAR İDDİALARI YALANLAMIŞTI

Emir Sarıgül teknede keyif yaparken yanında 6 yıldır birlikte aşk yaşadığı öne sürülen Sibel Can da yer aldı. 50 yaşındaki şarkıcı daha önce çıkan aşk iddialarını yalanlamış böyle bir ilişkisi olmadığını savunmuştu. 

İddialar üzerine açıklama yapan Emir Sarıgül şunları söylemişti: 

Basında yer alan haberlere sadece gülüyorum. Beni yıpratmak için bilinçli çıkartılan haberler, evet ben teknede tatildeyim. Ama dost meclisindeyim. Çıkan haberleri Allah'a havale ediyorum

FOTOĞRAFLAR ORTAYA ÇIKTI

Ancak ikilinin beraber tatilde olduklarını gösteren fotoğraflarları tv100 paylaştı. Fotoğraf, Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın birlikte tekne keyfi yaptıklarını gözler önüne serdi.

'Bilmez misin Sen' müzikseverlerin beğenisine sunuldu! 'Bilmez misin Sen' müzikseverlerin beğenisine sunuldu!

İşte gündeme bomba gibi düşen o fotoğraf:  

Sibel Can Emir Sarıgül