Shangri-La Bosphorus’ta 9. kez düzenlenen “DİJİTAL DÜNYANIN EN’LERİ” ödül gecesi geçtiğimiz gün gerçekleşti. Sunuculuklarını Özge Ulusoy ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı gecede pek çok önemli isim ödüllerini alırken, bu isimler arasında en dikkat çekeni ise adı Fenerbahçe ile anılan işadamı Enver Katrancı oldu.

enver katrancı

HER ZAMAN SPORUN VE SPORCUNUN YANINDA 

Yılın en iyi çıkış yapan spor adamı ödülüne layık görülen Katrancı, Fenerbahçe’nin yanı sıra İstanbul’da pek çok profesyonel ve amatör spor kulübüne verdiği desteklerle tanınıyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un 25 Haziran’da yapılacak kongredeki listesinde yönetici olarak adı kulislerde sıkça geçen Katrancı, “Türk sporuna hizmet vermek tüm iş dünyasının en büyük görevi. Ülkemiz pek çok spor dalında son yıllarda önemli başarılar elde etmeye başladı. Önümüzde çok önemli sportif organizasyonlar var. Bunlardan ilki de Euro 2020. Bu vesileyle buradan A Milli Takımımıza da sonsuz başarılar diliyorum. Kalbimiz onlarla birlikte” şeklinde konuştu.

Cumhuriyetimizin 100. yılı coşku dolu konserlerle kutlandı! Cumhuriyetimizin 100. yılı coşku dolu konserlerle kutlandı!

enver katrancı yılın en iyi çıkış yapan spor adamı

Ödül gecesinden sonra kendisine sorulan, “Fenerbahçe yönetimine girecek misiniz?” sorularını yanıtsız bırakan Katrancı’nın, Fenerbahçe’nin yeni yöneticilerinden biri olmasına da kesin gözüyle bakılıyor.