Ozon Orhon ve Emre Martaş yaptığı evliliklerle gündeme gelen eski model Yeşim Erçetin, geçtiğimiz sene Fevzi Kardeseci ile Miami'de nikah masasına oturdu. Uzun süredir kızı ve eşiyle Amerika'da yaşayan Erçetin, geçtiğimiz günlerde FBI tarafından evine düzenlenen şafak baskınıyla gözaltına alındı.

Yeşim Erçetin, kripto para piyasasında usulsüzlük suçlamasıyla FBI baskınıyla gözaltına alındı

2. Sayfa'da yer alan habere göre, Kripto piyasasında usulsüzlük yaptığı suçlamasıyla gözaltına alınan çiftin kripto para üzerinden insanları dolandırdığı ileri sürüldü. Hesabında para hareketliliği görülen ve bloke konulan Erçetin'in pasaportuna da el konuldu. Ünlü isme 50 bin dolar kefalet konulduğu da konuşulanlar arasında.

Sunucular, 6 aylık ilişkilerini 31 Ocak 2022'de nikah masasına taşıyan ikilinin evliliklerinin ilk senesini kutlayamadan cezaevine gönderildiklerini de söyledi.

Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu! Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu!

Yeşim Erçetin, kripto para piyasasında usulsüzlük suçlamasıyla FBI baskınıyla gözaltına alındı

Yeşim Erçetin'in ikinci eşi Emre Matraş, baskın esnasında 10 yaşındaki kızının da evde olduğunu ve komşularının yardımıyla kurtulduğunu söyledi. Sunuculara özel açıklama yapan Emre Matraş, "Baskında 10 yaşındaki kızım da oradaydı. Yan komşuları olmasaydı kızımı da alacaklardı. Devlet kızıma da el koyabilirdi. O durumda kızımı 16 yaşına kadar ülkeme getiremezdim. Kızımı 2 gün içinde Türkiye'ye getirdim. Kızım hala kendine gelemedi" dedi.

Erçetin hakkındaki suçlamaların çok ağır olduğunu söyleyen Matraş, 50 bin dolar kefaletle çıkabileceği iddiası için de "50 bin dolar kefaletle çıkması mümkün değil. Basit bir olay değil çok büyük bir dolandırıcılık olayının içine düştü. Yeşim böyle bir insan değildir, eşinden dolayı mağdur oldu. Onun orada çıkması çok zor. Kızımın velayetini almak istiyorum, kızım oraya gönderemem" dedi.

Yeşim Erçetin, kripto para piyasasında usulsüzlük suçlamasıyla FBI baskınıyla gözaltına alındı