Şarkıcı Melike Şahin sessiz sedasız evlendi! Evlendiğini bakın nasıl duyurdu Şarkıcı Melike Şahin sessiz sedasız evlendi! Evlendiğini bakın nasıl duyurdu

Yeni sezonun iddialı yapımlarından olan "Beverly Hills, 90210" Türkiye uyarlaması Gelecek Uzun Sürer, kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Ay yapım imzası taşıyan ve son dönemin popüler oyuncuları Mert Yazıcıoğlu ve Hafsanur Sancaktutan'ı bir araya getiren Gelecek Uzun Sürer dizisine yeni bir isim daha dahil oldu.

Ay Yapım'ın yaz başından beri hazırlıklarını hızlandırdığı yerli "Beverly Hills, 90210" uyarlaması "Gelecek Uzun Sürer" dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Damla Serim'in yazdığı, Deniz Yorulmazer'in yöneteceği dizide Mert Yazıcıoğlu "Kerem", Hafsanur Sancaktutan "Derin", Aslıhan Malbora "Ece", Aytaç Şaşmaz" Evren", Necip Memili "Harun", Nur Fettahoğlu "Beliz" rollerine hayat verecek.

ASLI ORCAN GELECEK UZUN SÜRER KADROSUNDA

Diziye son olarak güzel ve başarılı bir isim katıldı. Aslı Orcan "Gelecek Uzun Sürer"in ekibine dahil oldu. Orcan, okulun en havalı kızı olan Derin'in annesini canlandıracak.

Yerli Beverlys Hills'e Gelecek Uzun Sürer'e yeni oyuncu...