Nusret Hiç Unutmadığı O Fakir Evinin Görüntüleriyle Milyonları Üzdü!

Kasap olarak başladığı aile mesleğini büyütüp ünlü bir restoran zincirinin patronu olan Nusret Gökçe, Erzurum'da doğup büyüdüğü köyü unutmadı.

Nusret Hiç Unutmadığı O Fakir Evinin Görüntüleriyle Milyonları Üzdü!

Ünü Türkiye sınırlarını aşan Nusret Gökçe, Instagram'dan, doğduğu Erzurum'un Paşalı köyüne ait bir video paylaşımda bulundu. Gökçe, paylaşımına, "Nereden geldiğini unutma. Sevgili anne ve babamın adını verdiğim kütüphane, misafirhane, cami, eğlence merkezi, ingilizce kursu ve bilgisayar laboratuvarı." notunu düştü.

nusret et gençlik

Nusret'in paylaşımı kısa sürede yarım milyondan fazla insan tarafından izlendi.

Etle harikalar yaratan usta isim Nusret Gökçe, 34 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından Paşalı köyünün görüntülerini paylaştı.

KÖYÜNÜ İHYA ETTİ

Doğduğu topraklara ait video paylaşımında Ramazan ayını tebrik eden Nusret, gönderisine şu notu düştü: "Nereden geldiğini unutma. Burası doğduğum köy ve bunlar halkım için inşa ettiklerim. Sevgili anne ve babam Fatma ve Faik Gökçe'nin adını verdiğim kütüphane, misafirhane, cami, eğlence merkezi, İngilizce kursu ve bilgisayar laboratuvarı."

nusret gökçe

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE