MasterChef Şefleri ve Acun Ilıcalı'dan Ortak Sürpriz Proje

MasterChef programı ekrandaki yolculuğunu şimdilik bitirdi ama ünlü şeflerin Acun Ilıcalı ile yeni bir proje olduğu iddiası kulaktan kulağa yayıldı. İddiaya göre, Acun Ilıcalı ve MasterChef şefleri ortak bir restoran açacak.

MasterChef Şefleri ve Acun Ilıcalı'dan Ortak Sürpriz Proje

MasterChef jürilerinin konuk olduğu Candaş Tolga Işık'ın programında, "Acun Ilıcalı MasterChef restoranı açacakmış" sorusuna Danilo Zanna'nın "Bana sorarsan ihtiyaç var ağabey" yanıtını vermesi 'Acun restoran açacak' iddialarını güçlendirdi. "Türk mutfağı hiç saygı gören bir mutfak değil dünya sıralamasında ilk 10'a bile giremez" çıkışıyla dikkatleri üzerine çeken Şef Somer Sivrioğlu ise "Onu Acun Bey anlatsın. Kısmet" diyerek topu Acun Ilıcalı'ya attı.

masterchef türkiye

MasterChef jürileri; Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya Haber Global'de Candaş Tolga Işık'ın 'Az Önce Konuştum' programına konuk oldu. Işık'ın MasterChef ile ilgili sorularını cevaplayan şefler yeni bir projenin de sinyalini verdi.

"ACUN İDDİALAR DOĞRU DEĞİLSE YALANLAR GERÇEKSE NEREDE RESTORAN AÇACAĞINI AÇIKLAR"

Candaş Tolga Işık'ın "Çok yakın kaynaklardan aldığım bilgiye göre Acun Ilıcalı MasterChef restoranı açacakmış. Ben gazeteciyim ben söyleyebilirim. Değilse Acun Bey yalanlar. Varsa da nerede açacağını anlatır" sözlerine Danilo Zanna, "Bana sorarsan ihtiyacı var ağabey" yanıtını verdi.

masterchef türkiye restoran

SOMER ŞEF VE MEHMET ŞEF "ACUN ILICALI'NIN AÇIKLAMA YAPMASI DAHA DOĞRU OLUR" DEDİ

Somer Şef ise "Onu Acun Bey anlatsın. Kısmet" diyerek sözü Acun Ilıcalı'ya bıraktı. Mehmet Yalçınkaya da "Bu tür açıklamaları kendisine bırakıyoruz" yanıtını verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 23:30

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE