Amerika'da Nusret'e Yeni Türk Rakip! Eşsiz Lezzetleriyle El Turco Açıldı

Miami'nin en sıcak alışveriş merkezi Upper Buena Vista'da faaliyet gösteren El Turco, muhteşem atmosferi eşsiz lezzetleriyle Amerikalı Türkler'in favori mekanı oldu.

Amerika'da Nusret'e Yeni Türk Rakip! Eşsiz Lezzetleriyle El Turco Açıldı

Nusret'in Türk mutfağını Amerika'ya taşıyarak elde ettiği başarının ardından ülkemizi gururlandıran bir haber daha geldi.

el turco miami

Gökhan-Nurdan Yüzbaşıoğlu çiftinin Miami’deki El Turco restoranı kalitesi ve eşsiz lezzetiyle kısa sürece popüler oldu.

El Turco, Miami’nin en popüler açık hava alışveriş merkezi Upper Buena Vista’da sıcacık samimi bir Türk restoranı olarak faaliyet gösteriyor.

Latinlerin Türk dizilerine olan ilgisi Türk kültürüne de yakınlık duymalarından dolayı El Turco açılır açılmaz yoğun bir ilgiyle karşılandı.

el turco miami

Bölgede yaşayan Türkler'in ise birkaç günde gözde mekanı oldu. Hatta uzak yerlerde yaşayanlar bile El Turco’yu merak edip mekanda eşşiz lezzetlerin keyfini çıkarıyor.

Arkadaş çevreleri oldukça geniş olan ve çevrelerinde sevilen bir çift olan Gökhan-Nurdan Yüzbaşıoğlu çiftine ait olan El Turco, çiftin yaptığı her proje gibi kısa sürede başarıya ulaştı.

Finans ve sağlık sektöründe çalışmaları devam eden Gökhan Yüzbaşıoğlu'nun, aynı zamanda yemek fabrikası da açacağı öğrenildi.

gökhan nurdan yüzbaşıoğlu

Miami’de El Turco ise tamamen Nurdan Yüzbaşıoğlu'nun yönetiminde olacak bir proje.

Nurdan Yüzbaşıoğlu'nun ise şu anda Türkiye’de Türk mutfağının sevilen lezzetini restoranına uyarlamak ve paketleme hizmetinin altyapısını hazırladığı bildirildi..

El Turco'nun mutfaklarının delivery (dağıtım) operasyonunu da X Deliver'ın yapacağı gelen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 22:02

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE