Karavan tatili, doğa tutkunlarının vazgeçilmeziyken pandemiyle birlikte tercih sebebi oldu  Sanat ve sosyetenin ünlü isimleri de bu modaya uydu. 

Geçen yıl Cem Hakko pandemi nedeniyle uçağa binmek istemediği için karavan almış ve eşi Ronit Hakko ile geze geze Bodrum’a inmişti.

Yalı Çapkını'nın Suna'sı Beril Pozam: "Müşahitim tabi ki..." Yalı Çapkını'nın Suna'sı Beril Pozam: "Müşahitim tabi ki..."

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; iş dünyasının ünlü ismi, İzzet Özilhan da Cem Hakko’dan ilham aldı.  300 bin liraya aldığı lüks karavanıyla eşi Yasemin Özilhan’I mest etti. Sosyetik çift iki kızıyla birlikte Türkiye turuna çıkacak. 

Şimdilik şehre yakın yerlere giderek küçük denemeler yapan Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan sonrası için uzun uzun seyahatler planlıyor.

Ünlülerin tercihi karavan 

Özellikle oyuncular dünyasından pek çok isim alternatif olarak Karavan'ı tercih eder oldu. Örneğin doğa tutkusuyla bilinen ünlü çift Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu gözlerden uzak karavan tatili yapıyor. 

Şevval Sam da karavanı tercih ediyor. 

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çift pandemi sebebiyle otellerde olmak yerine karavanla tatil yapmıştı. Pınar Altuğ tatillerinden eğlenceli anları paylaşmayı ihmal etmemişti. 

Oyuncu İlker Kızmaz ve Aslı Kızmaz kızlarıyla birlikte uzun süredir karavandaki anlarını paylaşıyor. 

Sosyal medya fenomeni ve Oyuncu Müge Boz ve Basketbolcu Caner Erdeniz alternatif tatil için kendilerine karavan yaptırdılar.