Youtuber Enes Batur Evine Helikopter Pisti Yaptırdı

Youtuber Enes Batur, sosyal medyada paylaştığı hikaye ile evine helikopter pisti yaptığını duyurdu.

Youtuber Enes Batur Evine Helikopter Pisti Yaptırdı

Youtube fenomeni Enes Batur, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi Ecenaz Üçer ile objektiflere yakalanmıştı. Batur, gündemden düşmeyerek bu kez yeni evine helikopter pisti yaptırarak adını duyurmayı başardı.

Youtuber Enes Batur, Türkiye'deki Youtuberler arasında en yüksek takipçiye sahip isim olarak milyonlarca kişinin hayranlık beslediği bir isim. Sosyal medya fenomeni, son olarak geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi Ecenaz Üçer ile kameralara yakalanmış ve spor arabası ile objektiflerden uzaklaşmıştı. 

İlişki Açığa Çıktı, Takipçi Sayısı Arttı

Yeni kız arkadaşının ortaya çıkmasıyla Ecenaz Üçer'in de sosyal medyadaki takipçi sayısı yükselişe geçerken, Enes Batur son olarak Instagram hikaye paylaşımında gündeme oturmayı bildi. Batur'un yeni aldığı öğrenilen evin arka bölümüne helikopter pisti yaptığı görüldü.

Hikaye Paylaştı, Gündem Oldu

Helikopter pistini paylaşmasının ardından kısa sürede en çok konuşulanlar listesine girmeyi başaran Enes Batur, hikaye paylaşımını yaptıktan sonra "Geride sadece bir helikopter almak kaldı" ifadelerini kullandı. Sosyal medyanın gündemine oturan hikaye paylaşımı, kısa sürede binlerce yorum aldı.

Youtube üzerinde paylaştığı videolar ile meşhur olan Enes Batur, Damla Aslanalp'ten ayrılmasının ardından Ecenaz Üçer ile yeni bir aşka yelken açtı. İkili, kısa bir süre önce Nişantaşı'nda yer alan City's AVM'den çıkarken görüntülenmişti. Batur, kameralara yakalandıktan sonra 2019 yılında 1,5 milyon TL'ye aldığı BMW i8 model arabasıyla alandan uzaklaşmıştı.

Arda Genç

YORUM EKLE