Yılbaşı Çekilişi Biletleri Satışa Çıktı! Büyük İkramiye Belli Oldu

Milli Piyango’nun yılbaşı çekilişi biletleri satışa çıktı. Bu yıl büyük ikramiye 100 milyon TL olarak belirlendi. Tam bilet 100, yarım bilet 50 ve çeyrek bilet 25 TL’den satılıyor.

Yılbaşı Çekilişi Biletleri Satışa Çıktı! Büyük İkramiye Belli Oldu

Yılbaşı çekilişinde geri sayım başladı. Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 100 milyon lira olarak belirlendi.

Yılbaşı Çekilişi Biletleri Satışa Çıktı! Büyük İkramiye Belli Oldu

BİLET FİYATLARI BELLİ OLDU…

Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları tam 100 TL, yarım 50 TL ve çeyrek bilet 25 TL olarak belirlendi. Geçen yıl yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 80 milyon lira olarak belirlenmiş tam bilet 80, yarım bilet 40, çeyrek bilet ise 20 TL’den satılmıştı.

TOPLAM İKRAMİYE TUTARI 563 MİLYON 400 BİN TL…

Yıl başında dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 563 milyon 400 bin TL olacak. Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2020 gecesi çekilişten hemen sonra millipiyangoonline.com’da açıklanacak.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE