Yakaladığı Balık Sonu Oluyordu! Ünlü YouTuber Hastaneye Koştu…

Antalya Kemer’de zıpkınla avladığı aslan balığının dikeni parmağına batan Youtuber Çağdaş Özsarı, zehirlendi. Acısı dinmeyen Özsarı, soluğu hastanede aldı.

Yakaladığı Balık Sonu Oluyordu! Ünlü YouTuber Hastaneye Koştu…

Asıl yaşam alanı Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus’un batı kısımları olan, küresel ısınmanın etkisiyle birlikte Akdeniz’e göç eden ve zehirli türler arasındaki aslan balığı, son yıllarda Antalya kıyılarında da çokça görülmeye başlandı. Kemer’de sık sık dalış yapan ve bu dalışlara ait görüntüleri YouTube kanalında paylaşan dalgıç Çağdaş Özsarı, aslan balığı avlayınca hastanelik oldu.

Yemek İçin Yakaladığı Balık Sonu Oluyordu! Ünlü YouTuber Hastaneye Koştu…

ACISI DİNMEYİNCE HASTANEYE GİTTİ…

Daha önce yine göçmen ve zehirli bir tür olan balon balığının elini ısırması nedeniyle yaralanan Özsarı, önceki gün tekneyle açıldıktan sonra zıpkınla bir aslan balığı avladı. Balığı tekneye çıkaran Özsarı’nın parmağına, aslan balığının dikeni battı. Zehirli diken nedeniyle bir süre acı çeken ve sıcak su kaynatarak parmağına pansuman yapan Özsarı, acısı dinmeyince soluğu hastanede aldı.

Yemek İçin Yakaladığı Balık Sonu Oluyordu! Ünlü YouTuber Hastaneye Koştu…

“ŞİŞMEYE BAŞLADI…”

Aslan balığını avladığı anı ve acı çektiği anları da kayıt altına alan Özsarı, hastane çıkışı yaptığı açıklamada “Çekimler sırasında yemek için vurduğum aslan balığının dikenlerini kesmek için tutarken parmağıma battı. Parmağım diğer parmağımın iki katına yakın şişti. Çekime devam edecekken acıdan dolayı duramadım ve hastaneye gitmek zorunda kaldım” ifadelerini kullandı.

Yemek İçin Yakaladığı Balık Sonu Oluyordu! Ünlü YouTuber Hastaneye Koştu…

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 15:28

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE