Ünlü Oyuncu Peş Peşe Yaşadığı Ölümler Yüzünden Kahroldu! Sinirinden...

Yalan Dünya isimli dizide Açılay Tan karakterini tüm Türkiye'ye sevdiren ünlü oyuncu Nihal Yalçın, Koronavirüs yüzünden iki yakınını peş peşe kaybetti.

Ünlü Oyuncu Peş Peşe Yaşadığı Ölümler Yüzünden Kahroldu! Sinirinden...

Yalan Dünya, Avrupa Yakası ve Beş Kardeş dizilerinin yanı sıra Berlin Kaplanı, Kurtuluş Son Durak, Yol Ayrımı, ve Yeraltı gibi sinema filmlerinde rol alan başarılı oyuncu Nihal Yalçın'ın peş peşe yaşadığı ölümler hem üzdü hem de oyuncunun sinirini bozdu.

nihal yalçın kurtuluş son durak

ÖNCE AMCASI SONRA DA YENGESİ KORONAVİRÜS YÜZÜNDEN ÖLDÜ

Nihal Yalçın, sosyal medya hesabı Twitter'dan dört gün ara ile hem amcasını hem de yengesini koronavirüsten kaybettiğini açıkladı.

Yalçın, "4 gün arayla amcamı ve yengemi Covid- 19' dan kaybettik. Koca bir yabancılaşma. Çok üzgünüm ama daha çok öfkeli" açıklamasında bulundu.

nihal yalçın

Nihal Yalçın'ın öfkeli olmasının nedeninin salgınla yeterli mücadele yapılmaması, vatandaşın bilinçsizce bir araya gelmekten çekinmemesi sonucu virüsün yayılmasının önlenememesi olarak yorumlandı.

cumhurbaşkanı erdoğan korona ramazan

Cumhurbaşkanı Erdoğan son yaptığı açıklama yapsamında Kovidle mücadele kapsamında 2 haftalık Ramazan tedbirleri açıklamış ve kısmi kapanma kararı almıştı.

Buna göre, tüm Türkiye'de sokağa çıkma yasağı akşam saat 21 yerine 19:00'da başlıyor ve Cumartesi-Pazar sokağa çıkma yasağı uygulanıyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 18:45

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE