Ünlü Oyuncu Gönül Dağı Dizisinin Kadrosuna Katıldı

TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamları izleyici karşısına çıkan 'Gönül Dağı kadrosuna yeni isimler katarak yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Özer Arslan'ın dahil olduğu diziye, son olarak Ergun Kuyucu katıldı.

Ünlü Oyuncu Gönül Dağı Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Usta oyuncu Ergun Kuyucu, TRT 1'nin reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı'nın kadrosuna katıldı.

ergun kuyucu

Tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç gencin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan 'Gönül Dağı' dizisi yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın paylaştığı dizide; Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Ruhi Sarı, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Utku Ateş, Cemre Melis Çınar ve Zümre Meğreli gibi isimler de rol alıyor.

trt gönül dağı

DİLEK'İN BABASI GELİYOR

Kadrosu genişlemeye devam eden diziye son olarak Ergun Kuyucu dahil oldu. 'Gönül Dağı'nın 25. bölümünde izleyici karşısına çıkacak olan Kuyucu, Dilek'in babası Ali karakterine hayat verecek.

ergun kuyucu

Gönül Dağı’nda bayılan kızını kurtaran Ali’nin gizemli öyküsü de önümüzdeki bölümlerde ortaya çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 21:47

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE