Ünlü Oyuncu Celil Nalçakan İsyan Etti! ‘Artık İşe Yarasın..’

Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Garip karakterine hayat veren ve geçtiğimiz günlerde diziye veda eden oyuncu Celil Nalçakan, Karanlığı Arala Hareketi’nin tanıtım gecesine katıldı. Çocuk istismarına karşı başlatılan hareketinde içinde bulunmaktan dolayı onur duyduğunu ifade eden başarılı oyuncu koronavirüs yasaklarıyla ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Çocuk istismarına karşı başlatılan Karanlığı Arala Hareketi’ne birçok ünlü isimden destek geldi. TV 8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda’da Garip karakteriyle bir süre yer alan başarılı oyuncu Celil Nalçakan, Karanlığı Arala Hareketi’nin tanıtım gecesine katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan başarılı oyuncu, yer aldığı projeden, koronavirüs yasaklarına varana kadar oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

Ünlü Oyuncu Celil Nalçakan İsyan Etti! ‘Artık İşe Yarasın..’

“ONUR VERİCİ..”
Karanlığı Arala Hareketi için projenin sanatçı koordinatörü başta Hande Soral’a teşekkür eden Celil Nalçakan, emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Böyle etkinliklerde bulunmak benim için onur verici ve böyle etkinliklerle hatırlanmak da çok onur verici” dedi.
Çocuk istismarı ve şiddetin halı altına süpürüldüğünün altını çizen başarılı oyuncu, “Bazı gerçekler günün sonunda daha büyük travmalara yol açıyor. O yüzden bu tip farkındalıkların farkında olmamız gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

“EN KÖTÜ BEN OYNADIM..”
Karanlığı Arala Hareketi’nin çocuk istismarına yönelik hazırladığı kısa filmde rol alan Nalçakan, filmin kendisiyle ilgili olan kısmı için esprili bir dille “En kötü ben oynadım” diye konuştu.
Tiyatro çalışmalarına devam eden başarılı oyuncu, yeni proje için bazı çalışmaları olduğu ifade ederken, ser verip sır vermedi. Nalçakan, projeyle ilgili sadece “Dijitalde değil, televizyonda olacak” ifadelerini kullandı.

“EVLERİMİZE KAPANALIM AMA ARTIK İŞE YARASIN..”

Ünlü Oyuncu Celil Nalçakan İsyan Etti! ‘Artık İşe Yarasın..’
Koronavirüste ikinci dalga paniği yaşanırken bu dönemle ilgili bir hazırlık yapıp yapmadığı sorulan oyuncu, getirilen kısıtlamaların son olmasını dile getirerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

42 yaşındaki oyuncu, “Evlerimize kapanalım tamam ama, artık bir işe yarasın derdindeyiz. Biraz kapatalım sonra biraz açalımlık bir durum değil. Bunu bir kere herkesin elini taşın altına koyup, bir kerede yapması gerekiyor. Bu inşallah son olur” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

“ÇOK HAZIRLIKSIZ YAKALANDIK..”
Başarılı oyuncu, “Karantina günlerinde ne yaptınız? Değişen fikirleriniz oldu mu?” sorusuna şu cevabı verdi:
Yaşamadığımız bir şeyi bir anda yaşadık ve çok hazırlıksız yakalandık. “Ben çok kitap okudum” diyen arkadaşlara gıpta ediyorum. Ben okuyamadım. Ben aldım elime kitabı kaldım öyle. Okuduğumu anlamadım. Dürüst ve samimi olmak gerekirse ben bol bol PlayStation oynadım. Maç yaptım. Hatta turnuva falan yaptık Acun abilerle. Ancak bu sefer daha hazırlıklı olduğumu düşünüyorum. Biriktirdiğim birkaç kitap var.

“İNŞALLAH BU BELA BİTER..”
Karantina günlerinin eğlenceli yanları kadar zor kısımları olduğuna da değinen Nalçakan, şöyle devam etti:
“İşin zor kısımları var onlara da bir değinmekte fayda var. Aylardır çalışamaya ve evine ekmek götüremeyen sektör var. Eğlence sektöründeki kardeşlerimiz, enstrümanist arkadaşlarımız enstrümanlarını satmaya başladılar. Yakın zamanda bu bela inşallah biter. Herkes evine mutlu döner.”

“HOCADAN ALLAH RAZI OLSUN..”

Ünlü Oyuncu Celil Nalçakan İsyan Etti! ‘Artık İşe Yarasın..’
Koyu Beşiktaş taraftarlığı ile bilinen Nalçakan’a, Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın’ın geçtiğimiz gün koronavirüs yasaklarıyla ilgili söylediği “Sokağa çıkma yasağı saat 8'de başlıyor, bizim maçlar saat 7'de başlıyor; ilk yarıyı oynayıp bırakacağız galiba” sözler hatırlatıldı.
Başarılı oyuncu, Sergen Yalçın’ın bu demecini çok komik bulduğunu ifade ederek, “Eğer hoca maçı ilk yarıda bitirelim düşüncesiyle söylediyse Allah razı olsun. Ama öteki türlüyse, bizim durumumuz belli. Rahat maç izleyemiyoruz. Her an her şey olabilir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 20:07

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE