Ünlü Manken Eve Başka Kadınla Gelen Kocasını Kalbinden Bıçakladı

Dünyanın en seksi kadınları arasında yer alan ünlü Rus manken Lilia Sudakova kocasını kalbinden bıçaklayıp öldürdü. Sebep ise Sudakova'nın kocasının en yakın arkadaşı ile ihanet etmesi...

Ünlü Manken Eve Başka Kadınla Gelen Kocasını Kalbinden Bıçakladı

Dünyaca ünlü Rus model Lilia Sudakova, eve başka bir kadın getiren eşi Sergey Popov'u kıskançlık krizine girip kalbinden bıçaklayarak öldürdü.

İki aydır gözaltında tutulan Rus model Sudakova 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

lilia sudakova rus manken

KOCASI BARDA TANIŞTIĞI KADINLA EVE GELİNCE KAN AKTI

Yerel medyada yer alan habere göre, Rus modelin, eşi Popov'un bir eğlence mekanından çıkışta eve getirdiği genç kadınla yakalamasının ardından 4 yıllık eşini bıçakladığını aktardı. İşin ilginç yanı ise kadının Lilia Sudakova'nın en yakın arkadaşı Katerina Pestov olmasıydı.

russian girl

Modelin annesi Irena Sudakova, kızıl saçları ile ünlenen kızının dört yıldır evli olduğu kocasının fiziksel şiddetine maruz kaldığını bu nedenle kendini korumak amacıyla eşini bıçakladığını söyledi.

SERGEY POPOV ÖLDÜ LILIA SUDAKOVA 15 YIL HAPİS CEZASI ALDI

Rusya, Çin, İtalya ve Japonya'da Vogue dergisi için pozlar veren, ayrıca birçok Rus elbise markasının reklamlarında oynayan Lilia, eşini bıçakladıktan sonra eve ambulans çağırdı.

lilia sudakova rus manken cinayet

Eve gelen ambulansla hastaneye kaldırılan yaralı eş kurtarılamadı. 

Model, eşini eve başka bir kadın getirdiği için öldürdüğünü itiraf etti.

İki aydır tutuklu bulunan Lilia, 15 yıl hapis cezası aldı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2020, 00:05

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE