Tinder'da Seks Tuzağına Düşürdükleri Adamı Zengin Sanıp Öldürdüler

Dünya üzerinde sadece seks yapmak amacıyla kullanılan Tinder uygulaması bu sefer bir cinayetin işlenmesine zemin hazırladı. Uygulamayı kullanan bir adamı zengin zannederek cinsel ilişki vaadiyle kandıran çift, adamı otel odasında öldürdü. Maktülün sandıkları gibi zengin olmadığını anlayınca cüzdanındaki kredi kartıyla alışverişe çıkan ikili polis operasyonuyla yakalandı.

Tinder'da Seks Tuzağına Düşürdükleri Adamı Zengin Sanıp Öldürdüler

Pandemi döneminde sosyalleşemeyen bireyler yeni insanlarla tanışmak için mobil uygulama kullanımına ağırlık verdi. Sadece yapamk isteyen kadın ve erkekleri buluşturan Tinder bu uygulamaların en popüleri. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan Tinder bu sefer cinsel zevk peşinde koşan bir adamın hayatını feci şekilde kaybetmesine neden oldu.

tinder uygulaması

Endonezya'nın Jakarta şehrinde yaşayan isminin baş harflerinin kısaltması LAS olarak açıklanan 27 yaşındaki kadın, flört uygulaması Tinder'da ismi RHW olan 27 yaşındaki adamla tanıştı. Erkeğe grup vaadinde bulunan kadın, inşaat şirketinde çalışan adamın zengin olduğunu düşünüp 26 yaşındaki erkek arkadaşı ile adamı tuzağa düşürüp parasını gasbetme planı yaptı.

tinder seks

Çift, bir apartman dairesi kiraladı. Kadın Tinder'da tanıştığı RHW lakaplı şahsı evine davet etti. Bu sırada kadını erkek arkadaşı diğer odada gizledi. Kadın ve RHW cinsel ilişkiye girmek üzereyken kadının ismi DAF olarak açıklanan erkek arkadaşı odaya girip RHW'nin kafasına tuğla ile vurduktan sonra bıçaklayarak öldürdü.

CANSIZ BEDENİNİ 11 PARÇAYA BÖLMÜŞLER

Çift, daha sonra öldürdükleri adamın cansız bedenini 11 parçaya bölüp çöp poşetlerinin içine koyduktan sonra adamın banka kartlarını alıp kiraladıkları apartman dairesinde ayrıldı.

cinsel ilişki seks

ZANLILAR YARGILAMA SONUCUNDA SUÇLU BULUNURSA İDAM EDİLECEK

RHW'den uzun süre haber alamayan ailesi olayı polise bildirdi. Polis, RHW'nin telefon kayıtlarına bakınca erkek arkadaşı ile kendisine tuzak kuran kadının telefonuna ulaştı. Polis, çifti gözaltına aldı. Çift, ifadelerinde adamın çok zengin olduğunu düşünüp kendisini tuzağa düşürmek istediklerini söyledi.

tinder sex uygulama cinayet

Cinayetten sonra çiftin RHW'nin kredi kartını kullanıp birçok değerli eşya ve motosiklet aldıkları tespit edildi. Tutuklanan LAS ve erkek arkadaşı DAF, suçlu bulunmaları durumunda idam cezası alacaklar.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 00:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER