Taksim metrosuna Gezi parkı kilidi! Valilik seferleri durdurdu

İstanbul Valiliği Gezi Parkı olayları anma törenleri öncesi önemli bir karara imza atıp Yenikapı-Hacıosman metro seferlerinde Taksim durağını kapattı. Valiliğin kararının ikinci bir açıklamaya kadar geçerli olacağı öğrenildi.

Taksim metrosuna Gezi parkı kilidi! Valilik seferleri durdurdu

Metro İstanbul, İstanbul Valiliği kararı nedeniyle Gezi Parkı eylemleri anması öncesi Taksim İstasyonu'nun kapatıldığını duyurdu. 

Metro İstanbul'un Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "İstanbul Valiliği kararınca M2 Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı'nın Taksim istasyonu, F1 Taksim-Kabataş Füniküler Hattı bugün 16.00 itibarıyla ikinci bir emre kadar kapatılacaktır. M2 Hattı trenlerimiz, Taksim istasyonunda durmadan seferlerine devam edecektir." ifadesi kullanıldı. 

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE