Spor hocasının kadın öğrenciye tacizi böyle görüntülendi

Spor salonunda antrenman yapan bir kadına yönelik fitness eğitmeninin tacizi kameralara yansıdı. Kadını daha önce de taciz eden hoca bu sefer görüntülenmekten kurtulamadı.

Spor hocasının kadın öğrenciye tacizi böyle görüntülendi

Filipinler'de yaşanan taciz olayı büyük infiale neden oldu. Videoda, spor salonunda halter çalışan Fern isimli kadının, spor hocasının tacizine uğradığı anlar yer alıyor. Spor hocası, halter çalışan kadının arkasına yaklaştıktan sonra kalçalarına dokunuyor.

SPOR YAPARKEN YAPACAĞINI YAPTI

Filipinler'de yaşayan 22 yaşındaki Fern isimli kadın, sürekli gittiği spor salonunda kendisini birden fazla kez taciz eden spor hocasının tacizlerini kanıtlamak amacıyla plan kurdu. Kadın, halter çalıştığı sırada arkasına da bir kamera yerleştirdi. Bu sırada kadının arkasına yaklaşan spor hocası, Fern'in spor yaptığı alandan geçerken, bir anlık duraksayıp genç kadının kalçalarına dokundu.

TİKTOK taciz

GÖRÜNTÜLER TİKTOK'TA KISA SÜREDE 5 MİLYON İZLENDİ

Fern isimli kadın, kayıt altına aldığı videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak, diğer kadınlara uyarıda bulundu. Fern aynı spor hocasının kendisinin yanı sıra spor salonundaki diğer kadınlara da çok kez tacizde bulunduğunu söyledi. Kısa sürede elden ele yayılan video, 5 milyon izlenmeye ulaştı.

fitness çalışması

POLİSE ŞİKAYETTEN VAZGEÇİRDİLER

Fern isimli kadın, bir takipçisinin "Neden şikayetten vazgeçtin" şeklindeki sorusunu da yanıtladı. Talihsiz kadın, spor salonu yetkililerinin kendisine ulaştığını ve bir daha aynı olayın yaşanmaması sözünü aldıktan sonra konuyu polise iletmekten vazgeçtiğini söyledi.

Diğer yandan Fern isimli kadın, taciz anlarında kameranın açık olduğunun spor hocası tarafından bilinmediğini ve tacizi kanıtlamak için plan kurduğunu aktardı.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 22:03

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE