Sosyal Medyada Olay Taciz! Genç Kızın Göğüslerini Sıkıp Dua Etti

Sosyal medyada dolaşan bir video tacizin bu kadarına da pes dedirtti. Görüntülerdeki şahıs karşısına aldığı bir genç kızı dua ediyor saikiyle göğüslerini sıkıp okşadı.

Sosyal Medyada Olay Taciz! Genç Kızın Göğüslerini Sıkıp Dua Etti

Sosyal medya platformu TikTok'ta yayınlanan bir video tacizin boyutunu gözler önünde serdi.

Videodaki kişinin din adamı olup olmadığı hatta kim olduğu bile meçhul...

Ancak insanların her türlü sahtekar ve de tacizci din adamlarına karşı uyanık olmaları gerektiği konusunda ibret verci görüntüler içeriyor.

Videodaki şahsın arkasındaki haç ve giydiği cübbe nedeniyle Hıristiyan dinine mensup vaftiz törenini andıran bir seramoni yaptığı ancak bunu yaparken genç kızın göğüslerine rahatça dokunduğu görülüyor.

tiktok cinsel taciz

Kuşkusuz bütün Hıristiyan din adamları veya diğer dinlere mensup olan düzgün din adamlarını buradan tenzih etmek gerektiğini belirtmekte yarar var…

SAHTEKAR HER YERDE SAHTEKAR

Daha kısa bir süre önce görüntüleri ortaya çıkan 'Cinci Hoca' lakaplı Burhan Dalgalı isimli şahsın da buna benzer bahanelerle kadınları soyup üzerine Arapça yazılar yazdığı görüntüler ortaya çıkmış şahıs mahkemede yargılanmıştı.

burhan dalgalı cinci hoca çıplak kadın

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 08:06

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE