Sosyal Medyada Fuhuş Pazarlığı Yapan Fenomen Bakın Kim Çıktı?

Sosyal medya mecrası TikTok'ta çektiği videolarla oldukça ünlenen genç kızın uygulama üzerinden fuhuş pazarlığı yaptığı ortaya çıktı. Fenomene fuhuş için yer sağlayan kişinin de bir kadın olması dikkat çekti.

Sosyal Medyada Fuhuş Pazarlığı Yapan Fenomen Bakın Kim Çıktı?

Afyonkarahisar'da TikTok'ta yayınladığı videolarla adını duyuran genç kızın sosyal medya üzerinden fuhuş karşılığı çok ciddi paralar istediği ortaya çıktı. 

afyon fuhuş

Genç kızla sosyal medya üzerinden iletişime geçen polis ekipleri, düzenledikleri operasyonda kadınla birlikte ona yer temin ettiği öne sürülen bir başka kadını daha gözaltına aldı.

afyonkarahisar fuhuş

Erenler Mahallesi'nde meydana gelen olayda Afyonkarahisar Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri sosyal medya üzerinden fuhuş pazarlığı yaptığı öne sürülen Tuğçe T., (23) ile irtibata geçti. Görüştüğü kişilerin polis olduğunu fark etmeyen sosyal medya fenomeni Tuğçe T., bir seanslık fuhuş için 5 bin dolar yaklaşık (40 bin TL) istedi. Polisle anlaşma yapan Tuğçe T., kendisini bekleyen sürprizden habersiz fuhuş yapacağı mekana gitti.

FUHUŞ İÇİN GİTTİĞİ MEKANDA POLİSİ KARŞISINDA GÖRÜNCE ŞOK OLDU

Ardından Tuğçe T. ile belirtilen adreste buluşan ekipler, şahsı ve ona fuhuş yapmasında yer temin ettiği öne sürülen Cemre L., (25) isimli kadını gözaltına aldı. 

afyon fuhuş operasyonu polis

SORGUSUNUN ARDINDAN SERBEST KALDI

Olayın ardından gözaltına alınan Cemre L., adliyeye sevk edilirken, Tuğçe T. ise emniyetteki sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 22:38

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE