Sosyal Medya Fenomeni Türbede Kafa Buldu! Görüntüleri Olay Oldu

Sosyal medya platformu TikTok'da 650 bine yakın takipçisi olan Hazar Şeker isimli kadın fenomen gittiği bir türbede dalga geçtiği görüntüleri hesabından yayınladı. Görüntüler olay oldu.

Sosyal Medya Fenomeni Türbede Kafa Buldu! Görüntüleri Olay Oldu

Sosyal medya fenomeni olacağım diye absürt video çekmeye çalışan bir genç kız Ramazan ayında türbede video çekti. 

hazar şeker

Çektiği görüntülerin altına Sami Yusuf'un Allahu Allah isimli ilahisinin müziğini yerleştirip şovunu yapan fenomenin görüntüleri büyük tepki çekti.

Adana'da bulunan 'Çoban Dede Türbesi'nde çekilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntüler 'pes' dedirtti.

Görüntülerin hızla sosyal medyada yayılmasının ardından Hazar Şeker, emniyet güçlerince gözaltına alındı.

"ORİJİNAL İÇERİK OLSUN DİYE ÇEKTİM"

Adana’nın Çukurova ilçesindeki Çoban Dede Türbesi’nde çekilien videoda Hazar Şeker'in türbedeki tabutun başında ilginç hareketlerle dalga geçip, ardından tabutun üstüne kapandığı görüntüler yer alıyor.

hazar şeker çoban dede türbesi

Hazar Şeker, emniyette verdiği ifadesinde 'Sosyal medya hesabında orijinal içerik olsun izlensin diye' böyle bir video çektiğini söyledi.

Poliste ifadesi alındıktan sonra mahkemeye sevk edilen Hazar Şeker'in adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 18:24

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE