Son Dakika! Gazeteci Yazar Bekir Coşkun Hayatını Kaybetti…

Bir süredir kanser tedavisi gören 75 yaşındaki gazeteci yazar Bekir Coşkun hayatını kaybetti.

Son Dakika! Gazeteci Yazar Bekir Coşkun Hayatını Kaybetti…

Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören 75 yaşındaki Sözcü gazetesi yazarı Bekir Coşkun saat 20.30 sıralarında hayatını kaybetti.

HASTANEDEN AÇIKLAMA GELDİ

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden gazeteci Bekir Coşkun’un ölümüne dair Ankara Şehir Hastanesi’nden açıklama geldi. Söz konusu açıklamada "Ülkemiz basın camiasının kıymetli mensuplarından Sayın Bekir Coşkun, akşam saatlerinde aspirasyon ve buna bağlı solunum durması sebebiyle Ankara Şehir Hastanesi Acil Servisine getirilmiştir. Nöbetçi uzman ekibin yoğun müdahalesine rağmen hayati fonksiyonları geri dönmeyen Sayın Bekir Coşkun hayatını kaybetmiştir. Kıymetli ailesine ve basın camiasına baş sağlığı dileriz" ifadelerine yer verildi.

GİDİŞİ YASA BOĞDU

Sanat, siyaset ve basın camiasından ünlü isimler, Bekir Coşkun'u kaybetmiş olmaktan duydukları üzüntüyü sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dile getirdi.

GİDİŞİ YASA BOĞDUGİDİŞİ YASA BOĞDUGİDİŞİ YASA BOĞDUGİDİŞİ YASA BOĞDUGİDİŞİ YASA BOĞDUGİDİŞİ YASA BOĞDUGİDİŞİ YASA BOĞDU

 Sözcü ailesi Bekir Coşkun'a 'Güle güle Bekir Ağabey' notuyla veda etti.

GİDİŞİ YASA BOĞDU

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE