Skandal İlişki Ortaya Çıktı! 5 Çocuk Babası 18 Yaşındaki Kızı Alıkoydu

Esra Erol’un sunduğu programda farklı bir aile dramı daha gün yüzüne çıktı. 18 yaşındaki kızı alıkoyan F.S. isimli bir kişinin, evli ve 5 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Skandal İlişki Ortaya Çıktı! 5 Çocuk Babası 18 Yaşındaki Kızı Alıkoydu

Atv ekranlarında izleyici ile buluşan Esra Erol’da programında farklı bir aile dramı daha gün yüzüne çıktı. Programa katılan çaresiz anne ve baba, 18 yaşındaki kızları Neslihan Dinler’in F.S. tarafından zorla alıkonulduğunu belirtti. F.S.’nin evli ve 5 çocuk babası olduğu ise Esra Erol’da programında ortaya çıktı.

YARDIM İSTEDİ…

İstanbul’dan programa katılan aile 18 yaşındaki kızları Neslihan Dinler’in hayatından endişe ettiklerini ve 46 yaşındaki 5 çocuk babası F.S. tarafından zorla tutulduğunu iddia ederek Esra Erol’dan yardım istedi.

KABUL ETTİ…

Evli ve 5 çocuk babası F.S. canlı yayına bağlanarak tüm iddiaları kabul etti. Eşim ile Neslihan’ı tanıştırdım. Eşim, Neslihan ile ilişkimi kabul etti hatta torunum var.” diyen F.S’nin bu sözleri herkesi şoke etti. 18 yaşındaki genç kızın F.S’nin yanında olduğu ortaya çıktı.

Neslihan Dinler ise yayına bağlanarak, “Ben kendi isteğim ile buradayım. Dini nikâhlı kocam F.S ile yaşamak istiyorum. Evli ve 5 çocuk babası olduğunu biliyordum” dedi.

Skandal İlişki Ortaya Çıktı! 5 Çocuk Babası 18 Yaşındaki Kızı Alıkoydu

KADINLARIN YANINDAYIZ…

Esra Erol, duyguğu bu sözler üzerine tepki gösterdi ve sözlerine şöyle devam etti: “Bu sadece Neslihan’ın davası değil. Bu F.S.’nin resmi nikâhlı eşinin susturulup üzerine kuma getirilen resmi nikâhı olduğu halde o evde sesi olmayan tüm sessiz kadınların meselesi benim için.”

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE