Plajı Tenha Bulunca Çırılçıplak Soyunup Denize Girdi ama Yakalandı

Türkiye tam kapanma nedeniyle eve kilitlenmişken sahillerimiz yabancı turistlere kaldı. Tam kapanmadan etkilenmeyen yabancı turist kadın Didim Altınkum plajında anadan doğma denize girince ortalık karıştı.

Plajı Tenha Bulunca Çırılçıplak Soyunup Denize Girdi ama Yakalandı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan tam kapanma kısıtlamaları vatandaşı evinden çıkamaz hale getirdi.

Hükümetin 29 Nisan'da açıkladığı 17 günlük tam kapanmanın ilk haftasında Antalya'dan gelen çılgın parti görüntüleri gündem oldu.

aydın didim altınkum plajı

CEP TELEFONU KAMERASIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Sahiller kelimenin tam manasıyla yabancı turistlerin mekanına dönüştü. Tam kapanmadaki tenhalığı fırsat bilen İngiliz kadın turist Aydın'ın Didim ilçesi Altınkum sahilinde anadan doğma denize girdi. Kimse tarafından görüntülenmediğini sanan kadın cep telefonu kamerasına takıldı.

İngiliz turistin 3 kilometrelik Altınkum plajını boş zannedip çırılçıplak denize girdiği görüntüler izleyenlere 'Pes' dedirtti.

Görevliler tarafından uyarılan kadın durumu fark edince bornozunu giyip üzerini örttü.

ingiliz kadın didim altınkum

"D VİTAMİNİ ALIYORDUM"

Adının Lisa olduğu öğrenilen kadın, "Sahilde kimsecikler yoktu ben de güneşin bikini bölgeme leke yapmasını önlemek ve D vitamininden tam faydalanmak için üzerimi çıkardım" dedi

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 17:14

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE