Pınar Gültekin'in Tüyler Ürperten Otopsi Raporu Açıklandı

Muğla'nın Ula ilçesinde eğlenmek için gittiği Cüce isimli barın sahibi Cemal Metin Avcı tarafından vahşi bir şekilde öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in otopsi raporu açıklandı. Adli Tıpta yapılan bilimsel incelemenin sonuçları "Bir insan nasıl bu kadar canavarlaşabilir?" sorusunu akıllara getirdi. Rapordaki detaylar okuyanların adeta tüylerini diken diken etti.

Pınar Gültekin'in Tüyler Ürperten Otopsi Raporu Açıklandı

Muğla'nun Ula ilçesinde Cemal Metin Avcı tarafından vahşice katledilen ve cesedi yakılarak varille bir ormanlık alana atılan Pınar Gültekin cinayetinde yeni bir gelişme yaşandı.

pınar gültekin

Gültekin'in cesedi üzerinde yapılan Adli Tıp incelemesi tamamlanarak dosyaya ulaştırıldı.

PINAR GÜLTEKİN'İ KALIN HALATLA BAĞLAMIŞ

Raporda, Gültekin'in cenin pozisyonunda varile konulduğu, 1,5 cm kalınlığında bir halatla sıkıca bağlandığı anlatıldı.

cemal metin avcı

Muğla'nın Ula İlçesi'ne bağlı Akyaka Mahallesi'nde yaşayan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü son sınıf öğrencisi 27 yaşındaki Pınar Gültekin'in evli olduğu öğrenilen Cemal Metin Avcı tarafından vahşice dövüldüğü, boğularak öldürüldüğü ve cesedinin yakıldıktan sonra, varille ormanlık alana bırakıldığı ortaya çıkmıştı. Yakalanan Avcı, vahşi cinayeti itiraf etmiş, tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Pınar Gültekin'in otopsi raporu çıktı. Muğla Adli Tıp Şube Müdürlüğü'nce hazırlanan otopsi raporunda kan donduran detaylar yer aldı.

PINAR GÜLTEKİN'İN CESEDİNİ TAHTAYLA YAKMAYA ÇALIŞMIŞ

Raporda, Gültekin'in cesedinin varil içerisinde betonla birleştiği, cesedin genel olarak vücudunun büyük bölümünün yandığı kaydedildi. Cesedin bulunduğu varilin morg masasına alındığı, elektrikli bir spiral yardımıyla varilin açıldığı belirtildi. Dikkatlice yapılan işlemde varil içerisinde küçük ve büyük tahta parçalarının yakıldığı kaydedildi.

cemal metin avcı cüce bar

MAKTÜL PINAR GÜLTEKİN'İN DİŞLERİ KIRILMIŞ

Cesedin benzinle yakıldığı, yakma işlemi sırasında yangın hızlandırıcı kullanılıp kullanılmadığına yönelik örnek alındığı ifade edildi. Gültekin'in varilin içerisinde cenin pozisyonunda konulduğu ve iki dişinin de kırık olduğunun anlaşıldığı belirtildi.

HALATI 6 DEFA BOYUNDAN DOLAYIP 7.CİSİNİ AĞZININ İÇİNDEN GEÇİRMİŞ

Raporda, varilin alt kısmına yakın beton içerisinde yaklaşık 1,5 cm çaplı halat-urgan parçası bulunduğu kaydedildi. Halatın altı defa boyuna dolanmış ve iyice sıkıştırılmış olduğu, sıkıştırma nedeniyle boyun ile bağ arasına parmağın giremediği, yedinci halkanın da dişlerin altından ağız içinden geçtiği anlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 20:50

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE