Özgü Namal Çocuklarına 'Babalarının Öldüğünü' Söyleyemedi!

Ünlü oyuncu Özgü Namal, ani kalp krizi sonucu vefat eden eşinin acısıyla sarsıldı. Özgü Namal, henüz daha 5 ve 3 yaşında olan iki küçük çocuğuna babalarının vefat ettiğini söyleyemedi.

Özgü Namal Çocuklarına 'Babalarının Öldüğünü' Söyleyemedi!

Geçtiğimiz gün sevgili eşi Serdar Oral'ı kalp krizi sonucu kaybeden ünlü oyuncu Özgü Namal, iki çocuğuna babalarının öldüğünü henüz anlatamadı. 

özgü namal

Serdar OralBeykoz'daki Abdülvehhab Evvab Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Kanlıca Mezarlığı'na defnedildi.

serdar oral

Büyük acı yaşayan Özgü Namal, koronavirüs salgını nedeniyle az kişinin katıldığı cenazeye, iki çocuğu dolayısıyla katılamadı.

Özgü Namal, mezarlığa "Biricik eşim ve babamız" yazılı bir çiçek gönderdi.

serdar oral mezar

ÇOCUKLARI DAHA KÜÇÜCÜK YAŞTA BABASIZ KALDI

Özgü Namal, 5 yaşındaki Nefes ve 3 yaşındaki Elem Su'ya babalarının hayatını kaybettiğini açıklayamadı. Zor günler geçiren oyuncu kendisini eve kapattı.

özgü namal serdar oral

SERDAR ORAL'IN ANİ ÖLÜMÜ KOMŞULARINI DA ÜZDÜ

Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın eşi Ahmet Serdar Oral'ın ani ölümü, akrabalarını olduğu kadar yaşadığı mahalledeki komşularını da üzmüştü.

serdar oral muhtar

Muhtar Halil Demir, Oral'ın çok yardımsever olduğunu söyleyerek, "Mahallede birçok insana yardımcı oldu. Zaman zaman bize sorardı yardım edilecek birileri var mı diye" ifadelerini kullanmıştı.

özgü namal serdar oral

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2020, 08:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER