Oğlunu Evde Ölü Bulan Hümeyra Cenaze Töreninde Ayakta Duramadı!

Sahne ve ekranların usta ismi Hümeyra, 47 yaşındaki oğlunu yaşadığı evde ölü buldu. Evlat acısıyla sarsılan usta isim evladının Zincirlikuyu Mezarlığında düzenlenen cenaze töreninde zor anlar yaşadı. Sanatçının yakın dostları cenazede yerlerini aldı. 47 yaşında hayata veda eden Sadık Bigat İkindi namazına müteakip düzenlenen törenle toprağa verildi

Oğlunu Evde Ölü Bulan Hümeyra Cenaze Töreninde Ayakta Duramadı!

Sahne ve ekranların usta ismi Hümeyra, 47 yaşındaki oğlunu yaşadığı evde ölü buldu. Evlat acısıyla sarsılan usta isim evladının Zincirlikuyu Mezarlığında düzenlenen cenaze töreninde zor anlar yaşadı. Sanatçının yakın dostları cenazede yerlerini aldı. 47 yaşında hayata veda eden Sadık Bigat İkindi namazına müteakip düzenlenen törenle toprağa verildi.

HÜMEYRA DESTEKLE AYAKTA DURABİLDİ!

hümeyra cenaze töreni

Sanatçı Hümeyra'nın hayataını kaybeden 47 yaşındaki oğlu Sadık Bigat, bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde ayakta durmakta zorlanan acılı anne, oğlunu merak edince evine gitmiş cansız bedenle karşılaşmıştı.

Bigat için Zincirlikuyu Camii'nde ikindi namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye gelen Hümeyra'nın taziyeleri kabul ederken, ayakta güçlükle durduğu görüldü.

SANATÇI DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Tiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan ile Nilgün Belgün'ün yanı sıra Halit Ergenç, Engin Öztürk, Özge Özpirinççi, Berrak Tüzünataç, Meriç Aral ve sanat camiasından çok sayıda kişi de zor gününde Hümeyra'yı yalnız bırakmadı. Bigat'ın cenazesi kılınan namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedildi.

hümeyra cenaze töreni sadık bigat

"SÖZÜN BİTTİĞİ YER"

Cenaze törenine gelen Nilgün Belgün, "Bir anne evladını kaybetti. Bundan daha acı ne olabilir? Ne konuşabilirim? Sözün bittiği yer. Çok üzgünüm" şeklinde konuştu.Ahmet Mümtaz Taylan ise, "Allah Anneciğine, sevenlerine sabır versin. Çok zor. Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın. Başka söyleyecek bir şey yok" dedi.

NE OLMUŞTU?

hümeyra sadık bigat cenaze töreni

Edinilen bilgiye göre; oğlu Sadık Bigat'la en son 10 Ağustos Pazartesi günü telefonda konuşan Hümeyra, dün defalarca aramasına rağmen ulaşamayınca, meraklanarak oğlunun Nişantaşı'ndaki evine gitti. Bir yakınına daire kapısını açtıran sanatçı, oğlunun cansız bedeniyle karşılaştı. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrollerde, eşi İstanbul dışında olan Sadık Bigat'ın geçirdiği kalp krizi sonucu öldüğü tespit edildi.

sadık bigat

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 18:38

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE