Öfkeden Gözü Dönen Adam Yakaladığı Kadını Göz Göre Göre Bayılttı

Adana'da yaşandığı belirtilen olayı sosyal medya hesabı üzerinden bir kullanıcı paylaştı. Görüntülerde öfkeden deliye dönmüş bir adamın kadını saçından tutup yere çaldığı görülüyor.

Öfkeden Gözü Dönen Adam Yakaladığı Kadını Göz Göre Göre Bayılttı

Sosyal medyada bir kişi, annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdide maruz kaldığını öne sürüp, şiddet anlarına ilişkin görüntüler paylaştı. Görüntülerde dayakçı şüphelinin  "Seni öldürsem de ben ceza yemem. Haberin olsun. Alacağım ceza en fazla 3-5 ay. Her şeyi göze alıyorum" sözleri dikkat çekti.

adana dayak

Annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdite maruz kaldığını öne sürdü süren kullanıcı hayatlarından endişe ettiklerini belirtti.

'Lütfen bize yardım edin' notuyla paylaşımda bulunan kullanıcı dayak anlarına ilişkin görüntüleri de yayınladı.

Görüntülerde saldırganın kendisini görüntüleyen kişiye, "Çek, çek" diyerek kilitli kapıyı tekmeleyip, tükürerek küfürler ettiği görüldü.

Görüntüyü çeken kişi, yanındaki bir başka kişiye, "Aradın mı polisi?" diyerek seslenirken bu anları izleyen bir çocuğun ise görüntülere yansıyan seslerde, "Korkma, korkma" dediği duyuldu.

'10 SENE DE YATSAM GÖZE ALIYORUM'

Görüntülerde saldırganın, tekme ve tokat darbeleriyle saldırıp, yerde sürüdüğü kadına, "Ben varya seni öldürsem de ceza yemem. Benim yiyeceğim ceza 3-5 ay haberin olsun. Her şeyi göze alıyorum ben. 5 sene de 10 sene de yatsam göze alıyorum" ifadeleri yer aldı.

adana dayak 1

'SENİ YOK EDECEĞİM'

Saldırgan, yere düşürdüğü kadını bir süre yerde tekmeledikten sonra görüntüyü çeken kişiye, "Seni yok edeceğim. Çek, çek yaklaştır, makyaj yap. Benim sabah, öğle, akşam ekmeğimi yediniz nankörler" diyerek tükürdüğü de kaydedildi.

adana dayak şiddet

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE