Nikol Paşinyan'ın Kızı Mariam'dan Ermenileri Kızdıran İtiraf

Azerbaycan ve Ermenistan arasında Dağlık Karabağ'da başlayan çatışmalar devam ederken Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın kızı Mariam Paşinyan'ın itirafı Ermeniler'i kızdırdı.

Nikol Paşinyan'ın Kızı Mariam'dan Ermenileri Kızdıran İtiraf

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın kızı Mariam Paşinyan'ın Facebook hesabından yaptığı "Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu. Hayallerimiz, askerlerimiz ve vatanımız hakkındaydı" paylaşımı Ermenileri kızdırdı.

nikol paşinyan mariam paşinyan

"ERMENİ ASKERLERİN CEPHEDE MORALİ BOZULUYOR"

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın kızı Mariam Paşinyan'ın, Facebook hesabından yaptığı paylaşıma tepki yağdı. Mariam Paşinyan, Facebook postuna "Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu. Hayallerimiz askerlerimiz ve vatanımız hakkındaydı" yazdı. Mariam'ın "karamsar" olarak nitelenen paylaşımına tepki gösteren Ermeniler, bu tür paylaşımların "cephedeki askerlerin moralini bozduğunu" iddia etti.

mariam paşinyan

"HAYALLERİMİZ ASKERLERİMİZ VE VATANIMIZ HAKKINDAYDI"

Mariam Paşinyan, Facebook hesabından paylaştığı iletide "Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu. Hayallerimiz askerlerimiz ve vatanımız hakkındaydı" ifadelerine yer verdi.

mariam paşinyan

BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Paşinyan'ın kızının Dağlık Karabağ ile yaptığı açıklamayı "karamsar" bulan Ermeni basını ve vatandaşları, Mariam'a tepki gösterdi.

mariam paşinyan

Paylaşımın cephedeki askerlerin moralini olumsuz yönde etkilediğini savunan Ermeniler, Mariam'ın paylaşımını eleştiri yağmuruna tuttu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 08:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER