Nihat Hatipoğlu’nda Beklenmedik Soru! ‘5 Yıldır Nişanlıyım…’

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, programında yayınlanan sorularla yine dikkat çekiyor. Bu sezon online bağlantı ile sorular alan Hatipoğlu, aldığı çeşitli sorularla bu Ramazan'ın da en çok konuşulan isimlerinden biri olmaya devam ediyor.

Nihat Hatipoğlu’nda Beklenmedik Soru! ‘5 Yıldır Nişanlıyım…’

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar programları bu sene de aldığı ilginç sorularla dikkatleri üzerine çekiyor.

Nihat Hatipoğlu'na İzmir'den online bağlanan İlayda Öngüven, "Hocam 5 yıldır nişanlıyım. Hep önümüze engel çıkıyor. Bu nedendir? Hayırlı olmadığı için mi, yoksa Allah bekletip güzelleştirdiği için mi?” şeklinde soru yöneltti.

“GEÇ KAVUŞANLAR…”

Hatipoğlu ise, soruya “Nişanlınızdan memnun musunuz? O zaman iyidir. Geç kavuşanlar inşallah iyi kavuşur. Bunda bir şey yoktur. Zamanı gelince o engeller kalklar. Siz de arzu ettiğiniz evliliği yaparsınız” şeklinde cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2021, 17:30

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE