Neşe Karaböcek'in 'Ölüm' Haberi Ailesi ve Sevenlerini Üzdü!

Sosyal medyada Neşe Karaböcek'in öldüğüne ilişkin yapılan haberler bazı medya kuruluşları tarafından gerçek sanılınca ünlü sanatçının ailesi ve sevenleri şaşkına döndü. Gerçek ise Karaböcek'in aile yakınlarının açıklamasıyla ortaya çıktı.

Neşe Karaböcek'in 'Ölüm' Haberi Ailesi ve Sevenlerini Üzdü!

Neşe Karaböcek'in öldüğüne ilişkin asılsız haberler ünlü sanatçının ailesi ve sevenleri tarafından üzüntüyle karşılandı.

neşe karaböcek

Sosyal medyada gezen söylentileri haberleştiren bazı medya kuruluşları hatalarını fark edip 'Neşe Karaböcek vefat etti' haberlerini yayından kaldırdı.

Sosyal medyada dillendirilen Neşe Karaböcek'in vefat ettiğine dair çıkan paylaşımlar Radyo programcısı ve OSSİ Müziğin sahibi Hakan Eren tarafından yalanlandı. Eren, konuyla ilgili osyal medya hesabından açıklamada bulundu.,

neşe karaböcek öldü mü

Hakan Eren yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Arkadaşlar sosyal medyada yayınlanan Neşe Karaböcek vefat etti haberleri asılsızdır. Neşe Karaböcek'in sağlığı yerindedir. Bu haberi uyduranları Allah'a havale ediyorum"

EŞİ DE ÖLDÜĞÜ HABERİNİ YALANLADI

Neşe Karaböcek'in ölüm haberi üzerine eşi Tevfik Yener de bir açıklama yaptı. Yener açıklamasında " Neşe Karaböcek ölmedi. Kendisi sağlıklıdır. Sosyal medyada dolaşan haber yalandır. Üzülmeyin. Kendisini merak edip arayan soranlara teşekkürler" açıklaması yaptı.

neşe karaböcek tevfik yener

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 19:13

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE