Müge Anlı’nın Aleyna Çakır Açıklaması Kafaları Karıştırdı

Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümünün ardından düzenlenen adli tıp raporu belli oldu. Raporda Çakır’ın ölümünde herhangi bir cinayet izine rastlanmadığı belirtildi. Müge Anlı ise canlı yayında söyledikleriyle kafaları karıştırdı.

Müge Anlı’nın Aleyna Çakır Açıklaması Kafaları Karıştırdı

Aleyna Çakır ismiyle bilinen Sema Esen’in şüpheli ölümünün yankıları hala sürüyor.

Ölümünden sonra açılan soruşturma kapsamında Adli Tıp Kurumundan istenen rapor savcılığa ulaştı.

Adli Tıp Kurumu’nun hazırladığı rapora göre, Esen’in otopsisinde dış muayenesinde ası dışında vücudunda tespit edilen belirtilerin ölüm meydana getirecek nitelikte olmadığı, iç muayenesinde kafatasında kırık, kafa içi kanama, iç kanama, beyin doku harabiyeti, iç organ ve büyük damar yaralanmasına rastlanılmadığı belirtildi.

Bu konular dikkate alındığında Esen'in ası dışında travmatik tesirle öldüğünün tıbbi delilleri bulunmadığı ifade edildi.

“BEN HİÇ BEKLEMİYORDUM..”

Ölüm Nedeni Belli Olmuştu.. Müge Anlı’dan Flaş Aleyna Çakır Açıklaması!
Aleyna Çakır cinayetini programında işleyen Müge Anlı, açıklanan raporun ardından sessizliğini bozdu. Anlı, canlı yayında şu ifadeleri kullandı:
"Aleyna Çakır... Beklenen rapor dendi ben hiç beklemiyordum. İşleyip işlemediğimi bile düşündüm. Bu konuyla ilgili hissim: Puzzle ile günlerce uğraşırsın benim Lokum gelir tam bitmeye yakın iki parçayı alır kaçırır yer. Tam uğraşmışsın ama hiçbir zaman o tablo tamamlanmayacak bilirsin. Toplarsın koyarsın kutuya. Burada öyle hissediyorum. Hiç bu konuyu konuşmayı düşünmüyorum. Ama işte Müge sen konuşmuyor musun denmesin diye işte..."

"BİR GARİPLİK VAR"
"Bu olayda birçok kişi bildiğini anlattı ama daha sonra yaşananlardan sonra o insanlar yok oldu. Telefonlarını değiştirdiler. Burada anlatılanların ne kadarı dosyada. Benim elimdeki ifadeler ne kadar nerelerde çok merak ediyorum. Adli tip raporunda annenin ve arkadaşlarının söylediği yüzdeki çöküklük nerede? Tek soru soruyorum... Bir gariplik var yani... Demek ki birileri doğru söylemiyor. DNA örneği var sperm örneği var. Ümitcan'a da sesleniyorum. O gece sen gitmedinse kim gitti? Onu söyle..."

Ölüm Nedeni Belli Olmuştu.. Müge Anlı’dan Flaş Aleyna Çakır Açıklaması!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER