Müge Anlı Şen kardeşler cinayetindeki 'ilişki'yi deşifre etti

Müge Anlı Şen kardeşler cinayetinde 'ilişki' iddiasını masaya yatırdı. Mehmet Şen, ölüm döşeğinde katilinin ismini verdi. Şen, ağabeyi Hüseyin Şen'in bakıcı Emel ile ilişkiye girdiğini öğrendikten sonra kendisini bu hale getirdiğini itiraf etti.

Müge Anlı Şen kardeşler cinayetindeki 'ilişki'yi deşifre etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında evlerinde işkence edilerek öldürülen Hüseyin Şen ve Mehmet Şen kardeşlerin cinayeti tekrar masaya yatırıldı. Ölüm döşeğinde jandarmaya verdiği yanıtların görüntüleri yayınlanan Mehmet Şen,o gece bakıcı Emel ile ilişkiye girdiğini ve bu yüzden kendisini bu hale ağabeyi Hüseyin Şen'in getirdiğini söyledi. Hatay'da 80 yaşındaki Hüseyin Şen ve 83 yaşındaki Mehmet Şen kardeşler, 8 Ekim 2020 tarihinde evlerinde işkence edilerek öldürülmüş, bunun üzerine yakınları ise Müge Anlı'ya başvurarak katil veya katillerin yakalanmasını istemişti.

"EMEL İLE İLİŞKİYE GİRDİM" İTİRAFI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının son bölümünde, işkence gecesinin ardından hastaneye kaldırılan Mehmet Şen'in ölüm döşeğinde jandarmaya verdiği yanıtların görüntüsü yayınlandı. Jandarmanın sorularına göz ve dudak işaretleriyle veren yaşlı adam, o gece bakıcı Emel ile ilişkiye girdiğini ve bu yüzden kendisini bu hale ağabeyi Hüseyin Şen'in getirdiğini söyledi. Cinayetin hangi sebeple işlendiğine işe "Aşk" yanıtını verdiği görüldü. 

"İKİ KARDEŞ BİRBİRİNE BUNU YAPTIYSA BAHÇE DEMİRİNİ KİM KESTİ"

Bu görüntülerin ardından Müge Anlı, "İki kardeş birbirini bu hale getirdiyse bahçenin demirini kim kesti? Evdeki telefonlar nerede? Emel Hanım'ın o gece yaşananları da duymaması mümkün değil. Parmakları kesilinceye kadar işkence gören iki kardeşin sesini hangi uykuya yatarsanız yatın duymamanız mümkün değil" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 09:28

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE