Melisa'nın Ölü Bedeniyle İlişkiye Giren Adamdan Şok İtiraf: Hep Hayalimdi!

Akıllara durgun veren olay Güney Afrika ülkesi Zimbabve'de meydana geldi. 20 yaşında ölen Melisa'nın ölü bedeniyle morgda ilişkiye giren 49 yaşındaki adam, "Yaşarken hep bunu hayal ettim" dedi.

Melisa'nın Ölü Bedeniyle İlişkiye Giren Adamdan Şok İtiraf: Hep Hayalimdi!

Zimbabve'de yaşayan 49 yaşındaki Big Sipiliano, hayatını kaybeden 20 yaşındaki Melisa Mazhindu isimli kızın cenazesinin tutulduğu odaya girdi. Sarhoş olduğu öğrenilen adam, odada bulunan kızın annesine, "Her zaman kızınla ilişkiye girmeyi hayal ettim" deyip cansız beden ile ilişkiye girdi.

MORG CESET

"MELİSA GÖMÜLMEDEN İLİŞKİYE GİRECEĞİM"

Muguta şehrinde iddiaya göre Big Sipiliano, kızın cenazesinin bekletildiği odaya girdi. Orada bulunan kızın annesine, "Her zaman kızınla ilişkiye girmeyi hayal ettim. Kızın ölünce bu hayalimi gerçekleştirememiş olsam da hiçbir şey için geç değil. Melisa gömülmeden ilişkiye gireceğim" dedi. Bu sözlerinden sonra kızın üzerindeki beyaz örtüyü kaldırıp cinsel ilişkiye girdi.

melisa mazhindu

SUÇLU BULUNURSA 5 YIL HAPİS YATACAK

Kadınların çığlığı üzerine çevredeki kişiler eve geldi. Big Sipiliano kalabalık tarafından odadan çıkarıldı.

Big Sipiliano

Olay yerine gelen polis ekipleri Sipiliano'yu gözaltına aldı. Suçlu bulunması durumunda 5 yıl hapis cezası alacak olan Sipiliano, kefaletle serbest bırakıldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 14:23

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE