Melek İpek Kızlarına Böyle Kavuştu! Gözyaşları Sel Oldu

Antalya'da geçen 7 Ocak'ta kendisine işkence yapıp ölümle tehdit ettiği iddiasıyla eşi Ramazan İpek'i (36) av tüfeğiyle öldüren 2 çocuk annesi Melek İpek tahliye etti.

Melek İpek Kızlarına Böyle Kavuştu! Gözyaşları Sel Oldu

Antalya'da kendisi ve çocuklarına işkence ve tecavüz ederek insanlıktan çıkan Ramazan İpek'i (36) av tüfeğiyle öldüren 2 çocuk annesi Melek İpek (31), "meşru savunmada sınırın aşılması mazur görülebilecek bir heyecan, korku ve telaştan ileri gelmiş ise faile ceza verilmez" hükmü gereğince tahliye kararı verildi.

MELEK İPEK antalya

KIZLARI CEZAEVİ ÖNÜNDE BOYNUNA ATLADI

108 gün sonra tahliye olan Melek İpek'i cezaevi önünde kızları ve yakınları karşıladı. Kızları ile 107 gün sonra gözyaşları içerisinde sarılan İpek, "Çok müthiş bir şey, tarifi mümkün değil" dedi.

melek ipek antalya

İpek, “Böyle olmasını ben hiçbir zaman istemedim. Yanımda olan, destek olan herkese binlerce kez teşekkür ederim. Bu kararı bekliyordum. Bu kadar kısa sürede olacağını beklemiyordum. Eve gittiğimde kızlarımla birlikte uyuyacağım” dedi.

“ZAFER KAZANMIŞ EDASINDA DEĞİLİZ”

Melek İpek’in avukatı Ahmet Onaran ise, “İlk duruşmanın olduğu günden beri 41 gün geçti. Olağanüstü bir gayretle 26 tanık dinlendi. Bilirkişi raporları incelendi ve bugün 41. günümüz. Her ne kadar Melek tutuklanalı 108 gün olmuş olsa da bugün 41. günde tahliye aldık. Zafer kazanmış edasında değiliz. Yaşanılanları tüm kamuoyu biliyor. Melek için yeni bir sayfa ortaya konuldu” diye konuştu.

melek ipek antalya

antalya melek ipek

melek ipek antalya darp

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER