Markette kadınlara dadanan sapık yakayı böyle ele verdi

İzmir'de markette gözüne kestirdiği kadınları takip ederek gizlice fotoğraflarını çeken sapık yapılan çalışmalara sonucu yakayı ele verdi. Polisin operasyon yaptığı adamın poliste anlattıkları şaşkınlık yarattı.

Markette kadınlara dadanan sapık yakayı böyle ele verdi

İzmir'de Buca ilçesindeki markette alışveriş yapan S.A. adlı kadının gizlice fotoğraflarını çeken H.K. , polisin çalışmasıyla yakalanarak gözaltına alındı. H.K.'nin ifadesinde bir anlık hevese kapılıp fotoğraf çektiğini ardından fotoğrafları sildiğini söylediği öğrenildi.

POLİSTE VERDİĞİ İFADEDE "BİR ANLIK HEVESE KAPILDIM" DEDİ

İzmir Buca Menderes Mahallesi'nde bulunan markette meydana geldi. H.K. (29), alışveriş yapan S.A.'yı, cep telefonun kamerasıyla gizlice çektikten sonra marketten ayrıldı. Olay anı, marketin güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. Durum fark edilince polise bildirildi.

Şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı. Polis kimliğini belirlediği H.K.'yi adresine düzenlediği operasyonla yakalayarak gözaltına aldı.

izmir buca

Şüphelinin emniyetteki ifadesinde, "Kadınlara karşı içimde dizginleyemediğim bir istek var. Bu isteği kontrol etmekte bazen zorlanıyorum. Bir anlık hevese kapılıp fotoğraf çektim sonra da sildim. Yaptığımdan pişmanım!" dediği öğrenildi.

Ayrıca, güvenlik kamerası görüntülerinde H.K.'nin bir başka kadının daha peşinden gittiği görüldü.

izmir buca

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 20:33

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE