Manavgat’ta Orman Yangını!

Antalya'nın turistik yerlerinden olan Manavgat'ta büyük bir alan yandı... Orman yangını hala söndürülmeye çalışılıyor!

Manavgat’ta Orman Yangını!

   Antalya’nın tatil bölgelerinden olan Manavgat’ta büyük ormanlık alanda yangın çıktı ve hala yangına müdahale ediliyor. Yangının Yeniköy Mahallesinde Yeni Köprü mevkiinde çıktığı biliniyor ancak hala ne sebeple çıktığına dair bir bulgu, bilgi, kesin cevaplar yok.

Manavgat’ta Orman Yangını!

Yangına Orman Bölge Müdürlüğünden ekipler tarafından 1 uçak, 2 helikopter ve çok sayıda arozözle müdahale devam ediyor. Uğraşı devam ediyor, ancak hala ne sebep belli ne de yangının ne zaman söndürülebileceği.

Kaplumbağaları Gazeteciler Kurtardı!

   Yangında birçok hayvanın da yandığı biliniyor ve gelen haberler, bilgiler, görüntüler gazetecilerin bazılarının işlerini, kameralarını bırakıp hayvanları kurtarmaya çalıştığı yönünde… Yangının söndürülmesi dört gözle bekleniyor.

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE